Elegantní TATIANA

hlavní obrázek

Česká návrhářka Taťána Kovaříková navrhuje originální českou módu již několik let.

dámské červené šaty bez ramínek Tatiana dámské červené šaty bez ramínek Tatiana
 

Modely, které tvoří pod vlastní značkou TATIANA, v sobě kombinují ušlechtilé materiály, perfektní střihy, jednoduchost a zajímavé detaily.

Taťána se pro letéšní jarní sezónu nechala inspirovat čistými liniemi a prostou nadčasovou elegancí, propojuje trend řasení a nabírání.  

Kolekci dominují jednoduché linie, které skvěle vyniknou na pruhovaných tunikách a topech. Šaty ve štíhlé siluetě nebo lehce kimonového střihu stejně jako úzké sukně lichotí křivkám ženského těla. Inspirací pro tuto kolekci byl Orient. Vedle barevných odstínů béžové a lila, nechybí oblíbené barvy navrhářky černá, červená a bílá.

Více info na: www.tatiana.cz

dámské černobílé šaty Tatiana dámské černobílé šaty Tatiana dámské bleděmodré šaty s černým výrazným páskem a kytkou Tatiana dámské bleděmodré šaty s černým výrazným páskem a kytkou Tatiana dámská černá halenka, bílá sukně a černý pásek s kytkou Tatiana dámská černá halenka, bílá sukně a černý pásek s kytkou Tatiana dámská bílá halenka a černá sukně s kapsami Tatiana dámská bílá halenka a černá sukně s kapsami Tatiana dámský černý overal Tatiana dámský černý overal Tatiana dámské černé šaty s rukávy Tatiana dámské černé šaty s rukávy Tatiana dámské černé šaty Tatiana dámské černé šaty Tatiana dámské tmavě modré šaty Tatiana dámské tmavě modré šaty Tatiana dámské dlouhé duhové šaty bez ramínek Tatiana dámské dlouhé duhové šaty bez ramínek Tatiana dámský černobílý pruhovaný top a černá minisukně Tatiana dámský černobílý pruhovaný top a černá minisukně Tatiana dámské bílé tílko a černé kalhoty Tatiana dámské bílé tílko a černé kalhoty Tatiana
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR