Tatiana v novém

hlavní obrázek

I letos dominují zimní kolekci návrhářky Tatiany Kovaříkové dominují jako vždy temné tóny. Tváří její kolekce je spisovatelka Bára Nesvadbová.

Tatiana Kovaříková Tatiana Kovaříková Tatiana Kovaříková Tatiana Kovaříková
 

Korálově červená a mechově zelená, to jsou hlavní barvy poslední kolekce české návrhářky Tatiany Kovaříkové. Je tak trochu inspirována módou osmdesátých let. V její kolekci najdete balonové sukně a volné topy nebo legíny.

Tatianina móda je velkolepá stylem i materiály - je pro ženy inteligentní, které ví, co chtějí. Zajímavé vrstvení látek, klopy, límce… Kabáty a krátké bundy v zimní kolekci jsou přepásány v pase a jsou v nabídce v kašmírových a vlněných materiálech. Na své si přijdou i fanynky péřových bundiček. Kabáty i bundičky můžete kombinovat s hnědými a černými kožešinami a nosit je jak přes den, tak večer. Užijte si to!

Boutique TATIANA

Dušní 1
110 00 Praha 1

Více info na: www.tatiana.cz

autor: Eva

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se