TATIANA online

hlavní obrázek

Internetový obchod s luxusní módou u nás i na Slovensku, BeInStyle.cz, návazal nově spolupráci s českou návrhářkou Tatianou Kováříkovou.

bílé šaty TATIANA bílé šaty TATIANA červené šaty TATIANA červené šaty TATIANA
 

Modely této respektované návrhářky jsou tak nyní dostupné i ženám, které se nemohou vydat do jejího butiku v centru Prahy.

Značka TATIANA od roku 1995 vytváří originální českou módu pro nejnáročnější. TATIANA znamená luxus, pohodlí a originalitu. Modely vynikají ušlechtilým materiálem, perfektním střihem, jednoduchostí a zajímavým detailem. Dokáží jedinečným způsobem zvýraznit a podtrhnout ženskou osobitost. Jejími věrnými zákaznicemi je řada úspěšných žen, které si oblíbily nadčasovou, vysoce elegantní módu, která je díky čistým liniím lehce nositelná a snadno kombinovatelná.

Tatiana Kováříková se pravidelně účastní i prestižních akcí spojených s módou, například podzimního Prague Fashion Weekendu. Často spolupracuje i s filmovými tvůrci. Její popularita a pracovitost je vidět na každém kroku a to doslova – 9. června bude řada žen pochodovat Prahou v růžové tunice, kterou Tatiana Kováříková navrhla pro Avon pochod na podporu boje proti rakovině prsu

černobílé šaty TATIANA černobílé šaty TATIANA herečka Tereza Kostková v modelu TATIANA herečka Tereza Kostková v modelu TATIANA herečka Tereza Kostková v modelu TATIANA herečka Tereza Kostková v modelu TATIANA herečka Tereza Kostková v modelu TATIANA herečka Tereza Kostková v modelu TATIANA
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR