Tašky Dunlop na Catgangu

hlavní obrázek

Retro jako z nouze ctnost a pouhé oživování nápadů a výtvorů předchůdců? Ani náhodou!

taška Dunlop taška Dunlop taška Dunlop taška Dunlop
 

Retro je módní vlna, která baví jak návrháře, tak nakupující. Perfektním příkladem toho, že retro je nesmrtelné a že neexistuje nic jako móda na jedno použití, je značka Dunlop. Její tašky, které jsou u nás exkluzivně k dostání na e-shopu Catgang, jasně dokazují, že nejen víno s časem zraje.

Značka Dunlop je celosvětově známá jako výrobce pneumatik. Její kořeny najdeme na konci 19. století, kdy její zakladatel Boyd Dunlop vyrobil první gumovou pneumatiku. Dnes se pod logem Dunlop skrývají nejen pneumatiky, ale i módní doplňky kladoucí velký důraz na klasický retro styl. Návrháři značky se nenechávají ovlivňovat pomíjívými trendy, ale drží se ověřené a nadčasové klasiky. Neženou se křečovitě za originalitou – nabízejí četné a především neotřelé variace na prověřenou kvalitu.

Dunlop je evergreenem ve Spojených státech a Velké Británii a také u nás má své nadšené příznivce. Zajímavostí je, že Dunlop ve Velké Británii teprve letos představí dámskou kolekci. To, že značka dosud věci pro ženy nenabízela, jí však na přitažlivosti u českých zákazníků ani v nejmenším neubralo. „Zatímco ve Velké Británii je Dunlop hitem především u mladých mužů, v Česku nakupují a nosí stejné výrobky ženy a dívky. Dunlop je tedy nejen nadčasová, ale i genderově univerzální značka,“ komentuje Ian Forshaw z Dunlopu.

hnědá taška Dunlop hnědá taška Dunlop hnědá taška Dunlop hnědá taška Dunlop hnědá taška Dunlop hnědá taška Dunlop bílá taška Dunlop bílá taška Dunlop bílá taška Dunlop bílá taška Dunlop
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR