Šviháci Vivienne Westwood

hlavní obrázek

Návrhářka Vivienne Westwood patří k našim velkým oblíbenkyním. Její netradiční přístup k oblékání mění pohled na módů již více než čtyřicet let.

pánský modro-bílý svetr a šedé kalhoty Vivienne Westwood pánský modro-bílý svetr a šedé kalhoty Vivienne Westwood
 

Pánská móda byla Vivienně vždy velmi blízká, ostatně punkové oblečení vzešelo právě z jejích návrhů pro členy skupiny Sex Pistols. Od té doby uplynulo řadu let. Vivienny styl se však příliš nezměnil. Levnější zpracování vystřídaly kvalitnější materiály, její způsob kombinování nekombinovatelného je však stále aktuální. A tak se i dnes můžeme těšit z pestrobarevných vzorů, neotřelých střihů, výstředního make-upu a mnoho dalšího, co posouvá hranice módy opět o kus dál.

V letošní zimní kolekci Vivienne Westwood je patrný zvláště hold době 20. a 30. let minulého století. Nechybí zde proto pánské zapínací svetry, tvídové kalhoty, kšandy, blýskavé lakovky a v neposlední řadě napomádované vlasy s bujarými vlnami. 

Více info na: www.viviennewestwood.co.uk

pánská bílá vesta, černá košile a kalhoty Vivienne Westwood pánská bílá vesta, černá košile a kalhoty Vivienne Westwood pánský červeno-černý svetr a khaki kalhoty Vivienne Westwood pánský červeno-černý svetr a khaki kalhoty Vivienne Westwood pánská černá košile a kalhoty, kšandy Vivienne Westwood pánská černá košile a kalhoty, kšandy Vivienne Westwood pánský vínový zapínací svetr, bílá košile a tmavě modré kalhoty Vivienne Westwood pánský vínový zapínací svetr, bílá košile a tmavě modré kalhoty Vivienne Westwood pánský kostkovaný kabát, barevný svetr a béžové kalhoty Vivienne Westwood pánský kostkovaný kabát, barevný svetr a béžové kalhoty Vivienne Westwood pánský vínový svetr, šedý tvídový kabátek a kalhoty Vivienne Westwood pánský vínový svetr, šedý tvídový kabátek a kalhoty Vivienne Westwood pánská hnědá kožená bunda, pruhovaný svetr a modré kalhoty Vivienne Westwood pánská hnědá kožená bunda, pruhovaný svetr a modré kalhoty Vivienne Westwood pánské černé polo triko a šedé kalhoty Vivienne Westwood pánské černé polo triko a šedé kalhoty Vivienne Westwood pánský růžovo-černý svetr se vzorem a kostkované kalhoty Vivienne Westwood pánský růžovo-černý svetr se vzorem a kostkované kalhoty Vivienne Westwood pánský hnědý kabát, černý svetr a šedé kalhoty Vivienne Westwood pánský hnědý kabát, černý svetr a šedé kalhoty Vivienne Westwood pánský šedý kabát a kalhoty Vivienne Westwood pánský šedý kabát a kalhoty Vivienne Westwood pánský modrý oblek a taška se vzorem Vivienne Westwood pánský modrý oblek a taška se vzorem Vivienne Westwood pánský modro-šedý oblek a zelený svetr Vivienne Westwood pánský modro-šedý oblek a zelený svetr Vivienne Westwood pánský tvídový oblek Vivienne Westwood pánský tvídový oblek Vivienne Westwood pánský šedo-modrý oblek s pruhy Vivienne Westwood pánský šedo-modrý oblek s pruhy Vivienne Westwood pánský hnědý oblek Vivienne Westwood pánský hnědý oblek Vivienne Westwood pánský černý oblek Vivienne Westwood pánský černý oblek Vivienne Westwood pánské modré sako a vestička, hnědé kalhoty Vivienne Westwood pánské modré sako a vestička, hnědé kalhoty Vivienne Westwood pánský černý oblek a bílá košile Vivienne Westwood pánský černý oblek a bílá košile Vivienne Westwood pánské kostkované sako a šedé kalhoty Vivienne Westwood pánské kostkované sako a šedé kalhoty Vivienne Westwood
autor: Kristýna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR