Světové značky za výhodné ceny

hlavní obrázek

Pokud je vaší vášní hledat značkové oblečení za výhodnější ceny a při slově sleva se vám rozbuší srdce, pak outlet Bespoke Clothing je to správné místo pro vás.

pánské bílé tričko Local Celebrity s motivem Cocaine Blows (£24.99) pánské bílé tričko Local Celebrity s motivem Cocaine Blows (£24.99)
 

Heslem a strategií e-shopu Bespoke Clothing je „top brands, best prices“, nebo-li top značky za nejlepší ceny.

Móda za výhodné ceny

BespokeClothing je online obchod nabízející outletové zboží od známých značek. Tento eshop se snaží stále rozvíjet a rozšiřovat sortiment o další jména módního světa.

Z pohodlí domova si můžete vybírat mladou městskou módu spojenou se stylem hip hopu, výraznými grafickými potisky nebo populárními komiksovými náměty.

Objevte jiné značky

Pánové mohou svůj šatník obohatit o výrazná a originální trička, mikiny, košile, kalhoty, kšiltovky a další nepostradatelné doplňky. BespokeClothing nám dává šanci vlastnit oblečení od značek, které nejsou v České republice k dostání. Sortiment pro muže zahrnuje módu od značek jako jsou Iron Fist, Junk Food, Pepe Jeans nebo Ringspun.

Moderní outlet je zaměřen i na ženy. Nabízí oblečení od značek jako Baby Phat nebo populární džíny pro každou ženskou postavu od Apple Bottoms. Poštovné do Čech vychází na £9.95.

Více info na: www.bespokeclothing.biz

pánský elegantní tmavě modrý svetr Ringspun (£45.49) pánský elegantní tmavě modrý svetr Ringspun (£45.49) pánské bílé tiko s motivem Stop wars (£14.99) pánské bílé tiko s motivem Stop wars (£14.99) pánská šedivá mikina s potiskem Gangsta Donald (£45.49) pánská šedivá mikina s potiskem Gangsta Donald (£45.49) pánské tmavě hnědé triko Junk Food s logem Star Wars (£29.99) pánské tmavě hnědé triko Junk Food s logem Star Wars (£29.99)
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR