Švédský mořeplavec

hlavní obrázek

Nejlepším místem pro zimní inspiraci zůstane asi navždy Skandinávie. Se sychravým počasím si zde opravdu dokážou poradit.

pánský béžový baret, tmavě modrý kabát a kalhoty Velour pánský béžový baret, tmavě modrý kabát a kalhoty Velour pánská bílá čepice, fialový svetr, kostkovaná košile a hnědé kalhoty Velour pánská bílá čepice, fialový svetr, kostkovaná košile a hnědé kalhoty Velour
 

Tady také začal v roce 1997 příběh značky Velour. Per Andersson se jednoho dne probíral majetkem z dávno zavřeného obchodu po babičce, a to v něm podnítilo myšlenku otevřít spolu s kamarády obchod Nostalgi. S mrtvým inventářem z dávných časů, nějakými předělávkami, uměním a designem se brzy proslavil po nezávislé scéně švédského Göteborgu, a to Anderssonův tým přimělo k vlastní tvorbě.

V roce 2005 se na trhu objevila první kolekce, během následujících let se značka Velour značně proslavila a je k dostání asi ve sto obchodech po celém světě. Je lehce historická, něžně nostalgická a eklektickým způsobem přetváří to nejlepší z prověřené klasiky i současných trendů.

Göteborg je pro Švédsko to, co pro Německo Berlín. Vyvinula se zde mladá kreativní kultura plná hudebníků, umělců a designérů, kteří dávají tomuto starobylému zašlému přístavu novou ekonomickou sílu. Lidé zde mají uvolněné postoje a jejich specifický humor se odráží i v kolekcích Veluru. Ty svému nositeli nabízejí pohodlný osobitý styl plný zajímavých detailů.

V modelech Velour se budete cítit jako dávný švédský mořeplavec, houževnatý a svéhlavý, oblečený do obleku po dědečkovi s motýlkem a přiměřenou dávkou současných trendů. Inspirace pro všechny, kdo nemají strach žít po svém a nechtějí se stát obětí módních diktátů.

Více info na: www.velour.se

pánské pruhované triko a tmavě modré kalhoty Velour pánské pruhované triko a tmavě modré kalhoty Velour pánský tmavě modrý svetr a béžové kalhoty Velour pánský tmavě modrý svetr a béžové kalhoty Velour pánská fialová čepice, tmavě modrá bunda a béžové kalhoty Velour pánská fialová čepice, tmavě modrá bunda a béžové kalhoty Velour pánská tmavě modrá bunda a béžové kalhoty Velour pánská tmavě modrá bunda a béžové kalhoty Velour pánské pruhované triko a tmavě modré kalhoty Velour pánské pruhované triko a tmavě modré kalhoty Velour pánská béžová košile a tmavě modré kalhoty Velour pánská béžová košile a tmavě modré kalhoty Velour pánská pruhovaná mikina a béžové kalhoty Velour pánská pruhovaná mikina a béžové kalhoty Velour pánské zelené triko a béžové kalhoty Velour pánské zelené triko a béžové kalhoty Velour pánská kostkovaná košile a tmavě modré kalhoty Velour pánská kostkovaná košile a tmavě modré kalhoty Velour pánská kostkovaná košile a hnědé kalhoty Velour pánská kostkovaná košile a hnědé kalhoty Velour pánská kostkovaná košile a tmavě modré kalhoty Velour pánská kostkovaná košile a tmavě modré kalhoty Velour pánský tmavě modrý svetr na zapínání a béžové kalhoty Velour pánský tmavě modrý svetr na zapínání a béžové kalhoty Velour pánský šedý pruhovaný svetr a šedé kalhoty Velour pánský šedý pruhovaný svetr a šedé kalhoty Velour pánský šedý svetr a béžové kalhoty Velour pánský šedý svetr a béžové kalhoty Velour pánská fialová čepice, zelená bunda a béžové kalhoty Velour pánská fialová čepice, zelená bunda a béžové kalhoty Velour pánská kostkovaná košile a hnědé kalhoty Velour pánská kostkovaná košile a hnědé kalhoty Velour pánský tmavě modrý svet, kostkovaná košile a motýlek Velour pánský tmavě modrý svet, kostkovaná košile a motýlek Velour pánská kostkovaná košile a džíny Velour pánská kostkovaná košile a džíny Velour pánská džínová bunda a motýlek Velour pánská džínová bunda a motýlek Velour pánská tmavě modrá bunda a béžové kalhoty Velour pánská tmavě modrá bunda a béžové kalhoty Velour
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
Anonymous Reaguj ko 0 ok +1

Nemohu si pomoci,ale mně se ten švédský mořeplavec taky moc líbí, i když bych na něj byla už asi trochu stará.

Anonymous Reaguj ko 0 ok +1

Ha. Švédský mořeplavec nás vzal za srdce. Je tak sexy. Je sexy až k utonutí. Oblečky jsou samozřejmě také moc pěkné.

Anonymous Reaguj ko -1 ok 0

to jsem si mohla myslet, že se vám bude ten typ líbit. vždyť je hrozně dětskej!

Anonymous Reaguj ko 0 ok 0

no a?! nám se líbí.

Meggie salon.cz Reaguj ko 0 ok +1

Možná dětský, ale fešák. Inu, někdo rád vdolky, jiný mořeplavce ;) Pro mě je nejvíc sexy kostkatá košilka s jednobarevnou kapsičkou. K utonutí!

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR