Módní styl Düsseldorfu

hlavní obrázek

Být stylový a in. Tak to je heslo módního blogu z něměckého Düsseldorfu s názvem Styled In. Zdá se, že ulice tohoto města jsou doslova jedna velká módní přehlídka.

Styled In Styled In Styled In Styled In
 

Skoro každá země má nějaké své charakteristické znaky v módě, jsou to jednak prvky, které si zaslouží uznání a chválu, nebo naopak i určité prohrešky, díky kterým si uvědomí, že je stále co napravovat a zlepšovat.

Šaty dělají člověka

V Düsseldorfu si rozhodně potrpí na zajímavý vzhled. Vědí, že pořekadlo “šaty dělají člověka” je svým způsobem pravdivé, protože o nás vypovídá skutečně mnoho. Kouzlem toho všeho je, že v nepatrných detailech se ukrývají cenné informace o každém z nás. Stačí se dívat kolem sebe a budete vědět alespoň z části s kým máte tu čest.

Každá mince má dvě strany

Ale jak už to tak bývá, každá mince má dvě strany a někdy musíme hledat právě v těch přešlapech a nedostatcích to, jaký člověk je. Záleží na každém, co se mu líbí a v čem se cítí dobře. Hlavní je nosit oblečení podle svého nejlepšího uvážení a podle vlastních pocitů.

Narozdíl od přehlídkových mol, street style blog Styled In je reálná dávka inspirace, odkud může čerpat každý. Zachycené outfity v Düsseldorfu jsou bohaté na kreativitu a rozmanitost. Nechybí jim smysl pro deatil. Místní lidé rádi své oblékání oživí různými doplňky, které v tu chvíli posunou celý vzhled do jiných rozměrů. Díky popiskům, odkud jednotlivé kousky outfitů jsou, se můžete inspirovat, které obchody navštívíte při svých příštích nákupech. Na blogu se také občas objeví dva různé outfity, dvou měst, jdená se o Düsseldorf versus Kolín nad Rýnem. Můžete hodnotit, který se vám líbí víc.

Přesvědčte se o tom, že Německo si módu užívá na plné obrátky na www.styled.in.

Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In Styled In
autor: Ejvi

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR