Stylově na kolo

hlavní obrázek

Značka Levi’s představuje novou jarní kolekci Levi’s Commuter, speciálně navrženou pro potřeby narůstajícího počtu těch, kdo se rozhodli používat kolo jako prostředek pohybu po městě. 

pánské džíny Levi's pánské džíny Levi's pánská bunda Levi's pánská bunda Levi's
 

Ve dne v noci. V létě i zimě. V suchu či dešti. Do kopečka nebo po rovině. Je to vše o formě, funkčnosti a cyklistice.

Kolekce využívá nejnovější technologie textilního průmyslu. Díky NanoSphere je denim voděodolný, odpuzuje nečistoty a déle vydrží, hygienická funkce Sanitized chrání proti pachům a viditelnost zaručují reflexní prvky od 3M Scotchlite. Všechny produkty jsou přizpůsobeny pro cyklisty, vyznačují se zvýšenou pevností a zároveň pružností, která umožňuje pohodlný pohyb a přitom drží tvar.Design je ideální pro pohyb na kole, ale zachovává kultovní styl značky.

Základem kolekce jsou slimové džíny 511, nejpopulárnější slimové levisky, ve standardní i zkrácené délce ze strečového denimu nebo barevného kepru. Mají zvýšenou zadní část pasu, aby chránily záda, vyztužený rozkrok, zpevněné dvojité zadní kapsy a poutko pro upevnění zámku ke kolu. Džísky a košile mají větší počet kapes a zadní rukávy, manžety i záda jsou speciálně upravené pro ničím neomezený pohyb při jízdě na kole.

K dostání jsou od půlky dubna v pražských Levi’s Storech Palladium a Václavské náměstí 30.

Více info na: www.levi.com

Video

Levi's na kolo
pánské tričko a džíny Levi's pánské tričko a džíny Levi's pánské khaki kalhoty Levi's pánské khaki kalhoty Levi's pánská bunda s kapucí a džíny Levi's pánská bunda s kapucí a džíny Levi's pánská džínová košile Levi's pánská džínová košile Levi's pánská košile a kalhoty Levi's pánská košile a kalhoty Levi's pánské tričko a černé kalhoty Levi's pánské tričko a černé kalhoty Levi's pánská džínová bunda a modré kalhoty Levi's pánská džínová bunda a modré kalhoty Levi's pánské modré kalhoty s odrazkami Levi's pánské modré kalhoty s odrazkami Levi's pánské džíny Levi's pánské džíny Levi's pánské khaki kalhoty Levi's pánské khaki kalhoty Levi's pánská černá bunda a khaki kalhoty Levi's pánská černá bunda a khaki kalhoty Levi's pánská džínová bunda Levi's pánská džínová bunda Levi's pánské barevné džíny Levi's pánské barevné džíny Levi's pánské bílé tričko a černé kalhoty Levi's pánské bílé tričko a černé kalhoty Levi's
autor: Petr

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR