StyleShake: Navrhněte si šaty online

hlavní obrázek

Chcete nějaké zajímavé šaty a v obchodech se vám žádné nelíbí? Nebo si chcete vyzkoušet na vlastní kůži navrhování oblečení, pokud možno jednoduše a z pohodlí domova? Pak jsou pro vás jako stvořené stránky StyleShake.

dámské úzké šaty bez ramínek StyleShake dámské úzké šaty bez ramínek StyleShake dámské úzké šaty s ramínky po stranách StyleShake dámské úzké šaty s ramínky po stranách StyleShake
 

Pokud byste chtěli skutečně originální šaty vytvořené vámi samotnými, byl by to poměrně drahý a náročný proces. Nakoupit látky, nakreslit návrh, šaty pracně ušít... Nyní však můžete to samé vytvořit jednoduše v pohodlí domova, jen za pomoci počítače. Stačí navštívit stránky StyleShake.com, které se zabývají designováním šatů. 

Vaše osobní návrhářská dílna

Jak tedy celý systém funguje? Po registraci zvolíte, jaký druh oblečení byste si přáli vyrobit. Bude to top, sukně, nebo šaty?

Po zvolení příslušné kategorie se dostanete do vašeho online studia, kde můžete na figuríně názorně vyzkoušet bezpočet kombinací. Vyberete si materiál, barvu i střih, změníte rukávy i délku, to vše pouhým kliknutím. Pokud se vám nějaký z dříve zvolených parametrů přestal líbit, můžete ho snadno vymazat. A pokud se vaše dílko skutečně hodně nevydařilo, můžete začít úplně od začátku. Vše záleží jen na vaší fantazii! Až budete s výsledkem spokojeni, výtvor uložíte a jednoduše objednáte. Výše ceny se mění podle použitého materiálu, délky nebo doplňků.

Pásek i svatební šaty

Na Styleshake.com se dá navrhnout opravdu téměř vše. Bolerka, kravaty i mašle do vlasů, sukně i plesová róba, dokonce i svatební šaty – možnosti jsou takřka neomezené. Cokoliv si přejete, můžete mít, i když samozřejmě v rámci dostupných látek a barev. V sekci blog navíc naleznete spousty zajímavých článků a nových informací.

Více informací na www.styleshake.com

dámské úzké šaty s ramínky StyleShake dámské úzké šaty s ramínky StyleShake dámské úzké šaty bez výstřihu StyleShake dámské úzké šaty bez výstřihu StyleShake dámské šaty s balónovou sukní StyleShake dámské šaty s balónovou sukní StyleShake dámské šaty s nabíraným výstřihem StyleShake dámské šaty s nabíraným výstřihem StyleShake dámské dlouhé šaty StyleShake dámské dlouhé šaty StyleShake dámské červené šaty s kytkou a páskem StyleShake dámské červené šaty s kytkou a páskem StyleShake dámské černé šaty StyleShake dámské černé šaty StyleShake dámské fialové šaty s rukávy StyleShake dámské fialové šaty s rukávy StyleShake dámské černé dlouhé šaty StyleShake dámské černé dlouhé šaty StyleShake
autor: Gabriela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR