Střevíčky a pantoflíčky

hlavní obrázek

Každá žena miluje boty. Každá žena miluje boty od světových návrhářů, v nichž se chodí jako v bavlnce, přestože výška jehlového podpatku převyšuje 10 cm.

střevíčky John Galliano střevíčky John Galliano lodičky Vivienne Westwood lodičky Vivienne Westwood pantoflíčky Vivienne Westwood pantoflíčky Vivienne Westwood střevíčky John Galliano střevíčky John Galliano červené střevíčky Miu Miu červené střevíčky Miu Miu dámské černé střevíčky John Galliano dámské černé střevíčky John Galliano dámské černo-zlaté lodičky Marc Jacobs dámské černo-zlaté lodičky Marc Jacobs dámské zlaté střevíčky Jimmy Choo dámské zlaté střevíčky Jimmy Choo dámské stříbrné střevíčky Jimmy Choo dámské stříbrné střevíčky Jimmy Choo
 

Dopřejete-li si čas od času luxus v podobě roztomilých střevíčků John Galliano, pantoflíčků Vivienne Westwood, lodiček Dolce & Gabbana nebo dokonale provedených kozaček Alexander McQueen, mám pro vás tip.

Italský internetový obchod Styledrops je místem, které zrychlí tep snad každé ženě. Stačí otevřít hlavní stránku a oči vám zajiskří nad seznamem zvučných jmen návrhářů. A co teprve až uvidíte všechny ty úžasné kousky, které obchod nabízí.

K botičkám ale také patří kabelky. Na stránkách Styledrops naleznete takové množství nejluxusnějších kabelek, až vám budou přecházet oči. A dokonce nechybí ani doplňky, jakými jsou sluneční brýle, pásky a peněženky.

Móda něco stojí

Jediné, co spolehlivě dokáže zklidnit zrychlený tep a uhasit jiskru v oku, je pohled na cenu. Ano, chceme-li si chodit jako v bavlnce na vysokém podpatku, musíme sáhnout hodně hluboko do kapsy a kolikrát tam ani nedosáhneme. Nebudu lhát, že na stránkách Styledrops koupíte lodičky Prada za pusinku, ale možná vám padne do oka model, jehož cena přece jen onu jiskru v oku neuhasí.

Například černobílé pantoflíčky Vivienne Westwood za 226 dolarů, světle fialové lodičky téže značky za 214 dolarů nebo pantoflíčky Dolce & Gabbana za 203 dolarů jsou hříchem, který si jednou za čas dopřát lze.

Dodání a poštovné

E-shop Styledrops využívá k doručení zboží služeb mezinárodní přepravní společnosti DHL Express. Zboží vám bude doručeno v časovém rozmezí 2 - 5 pracovních dnů a přirážka na cle činí 18 dolarů. Styledrops akceptuje karty Visa, Vise Electron a MasterCard. Platit lze také s PayPal, což je mezinárodní platební metoda, která dovoluje uživatelům platit přímo ze svého účtu.

Více info na: www.styledrops.com

kozačky Alexander McQueen kozačky Alexander McQueen lodičky Irregular Choice lodičky Irregular Choice lodičky Alexander McQueen lodičky Alexander McQueen lodičky Sergio Rossi lodičky Sergio Rossi lodičky DG lodičky DG lodičky Gucci lodičky Gucci
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR