Street style Birminghamu

hlavní obrázek

To, že inspirace v centru Birminghamu, druhém největším městě Spojeného království, rozhodně nechybí, jsem se přesvědčila již první den mého příjezdu. 

Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu
 

Pokud hledáte módní inspirace, doporučuji vyjít do ulic a nasát energii anglického stylu, protože v časopisech nenajdeme vše.

Jednoho dne jsem tak učinila a vydala se do centra se svým fotoaparátem. Jak už je o Britech známo, neřeší roční období. I v zimě potkáte dívky, které nosí jen lehké svetříky s balerínkami a své zimní kabáty si zřejmě ''zapomněly'' doma. Co se mi však na zdejších obyvatelech velmi líbí je, že se nebojí výstředně oblékat. Každý má svůj styl a neřeší, zda se ostatním líbí či ne. Díky tomu nejsou obzvláště v těchto chladných dnech místní ulice zaplněny černými a šedivými barvami, jak je tomu u nás v Čechách zvykem. 

Dále obdivuji na zdejších dívkách experimentování s vlasy. Každý den vidím na ulici obdivuhodné vlasové kreace jak vystřižené z magazínů. Nezáleží na tom, jestli se chystají do školy, na kafe s kamarádkou nebo na večerní párty. Sladěné doplňky a perfektní make-up je samozřejmostí.

Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu Street style v Birminghamu
autor: Jitka

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR