Stoupající hvězda Nicole Murray

hlavní obrázek

Teprve 24letá módní návrhářka pocházející z Velké Británie stihla za 3 roky své kariéry dobýt již téměř celý svět.

dámská bílá halenka a béžové kalhoty Nicole Murray dámská bílá halenka a béžové kalhoty Nicole Murray dámské černé sako, bílé tílko a okrová minisukně se zipem Nicole Murray dámské černé sako, bílé tílko a okrová minisukně se zipem Nicole Murray
 

Nicole Murray se zaměřuje na luxusní dámskou konfekci. Pro její práci  jsou typické luxusní látky a poutavé střihy. Nicole nepropadá módním trendům, díky čemuž je její tvorba nadčasová, přesto ale stále stylová a chic. Její díla jsou založena na jednoduchosti, sofistikovanosti, klasickém stylingu, a pozornost je kladena především na detail a konečnou úpravu.

Nicole studovala na London College of Fashion, škole, která světu dala například slavného Jimmy Chooa. Tuto školu absolvovala nejen s vyznamenáním, ale navíc zde získala i prestižní Harold Tilman Scholarship pro mladé návrháře a také cenu English Eccentric Bursary.

Její druhá kolekce pro letošní sezónu jaro/léto 2011 byla uvedena během londýnského Fashion Weeku jako součást přehlídky „On/Off“. Tato kolekce je založena především na jemných, hnědavých a oranžových tónech. Krátce po jejím uvedení podepsala Nicole exkluzivní smlouvu se stránkami Watch-that-label, které se zaměřují na prodej oblečení nových značek a návrhářů z celého světa. Objednávky na tuto kolekci dorazily až ze Saudské Arábie, čímž se Nicole stala návrhářkou doslova mezinárodního kalibru.

Více info na: www.nicolemurray.co.uk

dámské černé sako s koženým límcem, bílé tílko a béžová sukně s nabíráním Nicole Murray dámské černé sako s koženým límcem, bílé tílko a béžová sukně s nabíráním Nicole Murray dámské béžové šaty Nicole Murray dámské béžové šaty Nicole Murray dámské béžové šaty s nabíráním Nicole Murray dámské béžové šaty s nabíráním Nicole Murray dámské minišaty lososové barvy Nicole Murray dámské minišaty lososové barvy Nicole Murray dámské šaty lososové barvy Nicole Murray dámské šaty lososové barvy Nicole Murray dámské béžové večení šaty Nicole Murray dámské béžové večení šaty Nicole Murray dámské krémové večení šaty Nicole Murray dámské krémové večení šaty Nicole Murray dámské černé večení šaty Nicole Murray dámské černé večení šaty Nicole Murray
autor: Meg

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR