Spodní prádlo na léto

hlavní obrázek

Veděli jste, že mnoho žen nosí špatnou velikost podprsenky? Značka Lindex vám pomůže najít ten správný model odpovídající vašim potřebám. 

dámské černé spodní prádlo Lindex dámské černé spodní prádlo Lindex dámské béžové spodní prádlo Lindex dámské béžové spodní prádlo Lindex
 

V nové letní kolekci značky Lindex jsou k dispozici podprsenky bra, push-up, ale i podprsenky bez výztuže. Pro romantické dívky jsou přichystány krajkové a saténové kraťásky. Radost budou mít i ženy, které vsází na jednoduchost a pohodlí.

Hurá do plavek

Co se týče plavek, lze očekávat jak různorodst střihů a barev, tak kvalitní materiály, které jsou často podceňovány. Nyní můžete v obchodech najít bikiny v hippie stylu, sportovní jednodílné plavky, ale i plavky v klasickém námořnickém stylu.

Pokud máte plnější boky a zadeček, tak si pro vás Lindex připravil plavky s leopardím vzorem nebo modré plavky se sukní, které zamaskují vaše nedostatky.

Ať už si vyberete jakékoliv plavky, nejduležitější je, aby jste se v nich cítila dobře!

Ceny plavek se pohybují od 299 Kč do 699 Kč a kolekce je k dostání jak v obchodech Lindex, tak přímo v internetovém obchodě na www.lindex.com

dámské černé spodní prádlo Lindex dámské černé spodní prádlo Lindex dámské bílé spodní prádlo Lindex dámské bílé spodní prádlo Lindex dámské bílé spodní prádlo Lindex dámské bílé spodní prádlo Lindex dámská tělová podprsenka Lindex dámská tělová podprsenka Lindex dámské fialové spodní prádlo Lindex dámské fialové spodní prádlo Lindex dámské bílé spodní prádlo Lindex dámské bílé spodní prádlo Lindex dámské modré spodní prádlo Lindex dámské modré spodní prádlo Lindex dámská květovaná podprsenka Lindex dámská květovaná podprsenka Lindex dámské černé krajkové kalhotky Lindex dámské černé krajkové kalhotky Lindex dámská černá podprsenka Lindex s krajkou dámská černá podprsenka Lindex s krajkou dámská sportovní šedá podprsenka Lindex dámská sportovní šedá podprsenka Lindex dámské leopardí plavky Lindex dámské leopardí plavky Lindex dámské červeno-pruhované plavky Lindex dámské červeno-pruhované plavky Lindex dámské bleděmodré plavky Lindex dámské bleděmodré plavky Lindex dámské jednodílné plavky Lindex dámské jednodílné plavky Lindex
autor: Jitka

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se