Soutěžte s Fashion Days

hlavní obrázek

Máte rádi kvalitní značkové oblečení za výhodné ceny? Zúčastněte se naší nové soutěže a udělejte si malý módní den. Kupte si svoji vysněnou ozdobu šatníku, a to doslova s dvojitou slevou!

dámské černé šaty Butterfly by Dorin Negrau dámské černé šaty Butterfly by Dorin Negrau dámské černé šaty se žlutým páskem Butterfly by Dorin Negrau dámské černé šaty se žlutým páskem Butterfly by Dorin Negrau
 

Fashion Days je online nákupní klub, který působí v střední a východní Evropě a nabízí nejrůznější kampaně, v nichž si můžete pořídit zboží předních návrhářů za velice výhodné slevy

Na českém trhu působí něco málo přes rok a už má přes 200 tisíc členů. Koncepce klubu stojí na tzv. exkluzivním členství, což znamená, že o ně musíte požádat buď samotný klub, nebo vám musí zaslat pozvánku některý ze stávajících členů.

Nakupte značkové zboží za pár korun

Po zaregistrování budete přes e-mail informováni o každé připravované kampani, ve které si můžete nakoupit zboží top značek jako Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Guess, Victoria´s Secret, Miss Sixty, Lacoste nebo českou streetwearovou značku Horsefeathers. To vše za 30 až 70% slevy.

Vyhrajte slevový voucher

Pokud je vám ovšem jedna sleva málo a chcete víc, zúčastněte se naší soutěže o 5 voucherů v hodnotě 500 Kč, které nám klub Fashion Days poskytl do soutěže, a které vám v případě výhry budou připsány na Fashion Days účet, abyste s nimi pak mohli naložit dle vlastního uvážení.  Co proto musíte udělat?

Vyfoťte se ve vašem oblíbeném módním outfitu, v takovém, který nosíte, když chcete vypadat skvěle a chic, když máte zkrátka chuť si s módou hrát a užít si svůj malý módní den.

Fotografii  na téma My fashion day / Můj módní den  nám pošlete do této neděle 20. února na naši e-mailovou adresu soutez@salon.cz. Došlé fotky opět zveřejníme nejen v našem časopise, ale i na salonovém facebooku a naši čtenáři svými hlasy rozhodnou o vítězích. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 3. března.

dámské světlé krajkové šaty s páskem Eiki dámské světlé krajkové šaty s páskem Eiki dámský černý lesklý top Silvia dámský černý lesklý top Silvia dámské krátké šedé šaty se stojáčkem Helmi dámské krátké šedé šaty se stojáčkem Helmi dámská šedá halenka s potiskem a vazačkou Helmi dámská šedá halenka s potiskem a vazačkou Helmi dámské světle šedé tričko s mašlí Mademoiselle Lola dámské světle šedé tričko s mašlí Mademoiselle Lola dámský bílý kabátek Eiki dámský bílý kabátek Eiki dámský růžový top s volánky Carla Giannini dámský růžový top s volánky Carla Giannini dámský šedý kabátek Carla Giannini dámský šedý kabátek Carla Giannini dámský kabát se vzorem kohoutí stopy By Milk dámský kabát se vzorem kohoutí stopy By Milk dámský růžový kabát By Milk dámský růžový kabát By Milk pánské šedé triko s potiskem Represent pánské šedé triko s potiskem Represent pánský světlemodrý svetr Ungaro pánský světlemodrý svetr Ungaro
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR