Soutěžte s Catgangem o tašky Gola

hlavní obrázek

Internetový e-shop Catgang, který pro vás už šest let hledá nejkrásnější a nejoriginálnější kabelky, tašky, peněženky a pásky, vám ve spolupráci se Salonem přichystal dárek!

taška Gola Classics Redford green/lemon taška Gola Classics Redford green/lemon taška Gola Classics Redford sky blue/yellow taška Gola Classics Redford sky blue/yellow taška Gola Classics Berwyn taška Gola Classics Berwyn
 

Na stránkách tohoto e-shopu seženete trendové zboží i nadčasovou klasiku,  módní doplňky, bez kterých se neobejdete, a to pro každou příležitost a na každý den. Mezi oblíbené zboží patří i kabelky a tašky značky Gola Classics. A právě o ně dnes můžete soutěžit.

Stačí správně odpovědět na otázku: "Jaké top značky obchod Catgang prodává?" Je jich celkem osm a pro nápovědu doporučujeme navštívit webové stránky www.catgang.cz. Váš tip nám pošlete nejpozději do 31. ledna na emailovou adresu soutez@salon.cz (pozor, máme nový e-mail).

Ze všech správných odpovědí vylosujeme na konci měsíce tři výherce, které od Catgangu obdrží velkou fialovou tašku Gola Classics Bronson Lila/Yellow se žlutým potiskem a lemováním v hodnotě 872,- Kč.

Tyto tašky jsou ve světě velice oblíbené a na britských ostrovech či v Itálii je potkáte téměř na každém rohu.  Těžko je přehlédnete, protože letošní kolekce doslova hraje barvami. Ke skvělému designu a originální kombinaci tónů se navíc přidává i vysoká kvalita provedení, tašky jsou lehké a precizně ušité. S Golou Classics prostě nemůžete udělat chybu, což potvrzuje i fakt, že si značku oblíbili například Robbie Williams, Jude Law či kapela Coldplay.

Pokud se líbí i vám, neváhejte a soutěžte! A pokud značce Gola neholdujete, určitě navštivte stránky Catgangu a pořiďte si něco jiného z jejich zajímavého a stále se rozšiřujícího sortimentu. Nebudete litovat.

taška Gola Classics Bronson lila/yellow taška Gola Classics Bronson lila/yellow taška Gola Classics Bronson lila/yellow taška Gola Classics Bronson lila/yellow taška Gola Classics Bronson black/fuchsia taška Gola Classics Bronson black/fuchsia taška Gola Classics Bronson black/fuchsia taška Gola Classics Bronson black/fuchsia taška Gola Classics Mini Union Jack taška Gola Classics Mini Union Jack taška Gola Classics Mini Union Jack taška Gola Classics Mini Union Jack taška Gola Classics Reynolds purple/teal taška Gola Classics Reynolds purple/teal taška Gola Classics Reynolds ocean/blue taška Gola Classics Reynolds ocean/blue
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR