Vyhrajte oblečení Plazma Lab!

hlavní obrázek

Česká značka Plazma Lab existuje více jak rok. Nápad na její založení však vznikl už před 5 lety, a to na německém hudebním festivalu Fusion.

pánské a dámské černé triko s potiskem Plazma Lab pánské a dámské černé triko s potiskem Plazma Lab dámské černé tílko s potiskem Plazma Lab dámské černé tílko s potiskem Plazma Lab pánská světle šedá a dámská modrá mikina Plazma Lab pánská světle šedá a dámská modrá mikina Plazma Lab
 

Jak sami majitelé uvádí, cílem značky Plazma Lab je obohatit českou streetwearovou scénu o zajímavou návrhářskou linii, která je inspirovaná jak přírodou, tak i městskou kulturou a je nerozlučně spojená s futuristickým a digitálním designem tvůrců z celého světa.

Po prvním roce působení v prostorách pražského klubu Cross, se majitelé rozhodli ve spolupráci se značkou Tranquillo přestěhovat sortiment do lépe dostupných míst v centru města. Oblečení Plazma Lab je však k dostání i přímo na jejich webových stránkách a s nadcházejícím létem se s nimi určitě budete potkávat i na řadě letních festivalech a kulturních akcí po celé České republice.

My vám dnes nabízíme možnost vyhrát 5 poukázek na oblečení značky Plazma Lab dle svého výběru v hodnotě 500 Kč! Stačí, když nám do neděle 19. června správně odpovíte na naši soutěžní otázku. Správnou odpověď naleznete na stránkách značky Plazma Lab.

Soutěžní otázka

Obchod Plazma Lab se nedávno přestěhoval z pražského klubu Cross na 2 nové adresy. Ptáme se vás, které to jsou?

pánské bílé triko s potiskem Plazma Lab pánské bílé triko s potiskem Plazma Lab pánské světle šedé triko s potiskem Plazma Lab pánské světle šedé triko s potiskem Plazma Lab pánské tmavě šedé triko s potiskem Plazma Lab pánské tmavě šedé triko s potiskem Plazma Lab pánské černé triko s potiskem Plazma Lab pánské černé triko s potiskem Plazma Lab
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR