Šortky

hlavní obrázek

Mužům se na ženách líbí spousty věcí a jednou z nich jsou i jejich hezké odhalené nohy. K tomu vám pomůže buď pěkná krátká sukýnka nebo šortky. Dnes bude řeč o druhé variantě.

GF Ferré Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 dámské bílé šortky Paul Smith dámské bílé šortky Paul Smith dámské bílé šortky Paul Smith dámské bílé šortky Paul Smith
 

Šortky jsou praktické i sexy zároveň, takže jejich využití je opravdu široké. K tomu všemu jsou i velmi pohodlné a oproti minisukním dovolují bezstarostný pohyb.

Jistě jste si jich mohly již všimout v obchodech, kde jich je na výběr opravdu z mnoha typů. Není to náhoda, protože právě šortky představují módní boom tohoto léta.

Dají se nosit do kanceláře i do baru, a naleznete je v různých délkách i barvách. Nejvíce preferovanou zůstává však barva šedivá, černá, tmavě modrá či bílá, ovšem i takové barevné, jako například růžové nebo žluté mají své kouzlo.

Každý jsme jinak odvážný ve svých outfitech, proto náš výběr délky šortek bude dost individuální. Co se může líbit jedné ženě, to druhá nevezme nikdy na sebe. Ty konzervativnější dají přednost delším šortkám těsně nad kolena, které se dají nosit i do práce. Zkombinovat je lze se sakem či košilí.

Ty, které preferují více vyzývavější oblečení, jistě nebudou váhat s koupí ultra krátkých kraťásků, které uplatní nejen ve vysokých teplotách tropického léta, ale hezky budou vypadat i na večer, kdy vaše nohy ještě více zvýrazní spolu se střevíčky na vyšším podpatku.

dámské černé šortky Paul Smith dámské černé šortky Paul Smith dámské khaki šortky Paul Smith dámské khaki šortky Paul Smith dámské tyrkysové šortky Eley Kishimoto dámské tyrkysové šortky Eley Kishimoto Eley Kishimoto Jaro/Léto 08 Eley Kishimoto Jaro/Léto 08 dámské černé šortky Nicole Miller dámské černé šortky Nicole Miller Matthew Williamson Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08 Nicole Miller Jaro/Léto 08
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR