Songzio: vlna pánské módy z Koreje

hlavní obrázek

Korejský návrhář Songzio představil módu pro muže na jaro/léto 2011 a sklízí velký úspěch.

pánské bílé sako a béžové kalhoty Songzio pánské bílé sako a béžové kalhoty Songzio
 

Songzio začal nejprve tvořit módu pro ženy, a to již v roce 1992. S návrhy pánského oblečení začal koketovat již o sedm let později, ale svoji první ucelenou pánskou kolekci představil světu poprvé až v roce 2007 v Paříži.

Korejská originální móda

Jeho pojetí módy pro muže odhaluje nový styl. Nenápadně a přitom originálně skvěle propojuje prvky západní a východní kultury.

Songzio a jeho pojetí jara

Na letošní jaro a léto si Songzio připravil kolekci z protikladných prvků setkávající se v dokonalé harmonii. Elegantnější vzhled najdeme u saka, klasické košile nebo klobouku. Naopak ležérnějšímu stylu se věnoval při tvorbě pohodlných volných kalhot a rozevlátých zajímavě střižených košil. Originální řasení látek, které návrhář použil, vypadá téměř jako umělecká drapérie. Modely díky tomu získávají dramatický nádech.

Jako klidný protipól působí barevnost oblečení, která se nese v duchu bílé, béžové a černé. Tyto barvy jsou nejen moderní pro letošní rok, ale také velmi praktické a navíc je lze i snadno kombinovat. Jako obuv představil Songzio letos pohodlné páskové sandále v novém pojetí, tedy s výraznými širšími pásy kolem kotníků.

Více info na: www.songzio.com

pánská bílá vesta, tílko a šortky Songzio pánská bílá vesta, tílko a šortky Songzio pánské bílé sako, turecké kalhoty a černobílé tílko Songzio pánské bílé sako, turecké kalhoty a černobílé tílko Songzio pánské bílé sako a turecké kalhoty Songzio pánské bílé sako a turecké kalhoty Songzio pánská béžová mikina s kapucí a šortky Songzio pánská béžová mikina s kapucí a šortky Songzio pánské béžové tílko a šortky Songzio pánské béžové tílko a šortky Songzio pánská černá kožená vesta a turecké kalhoty Songzio pánská černá kožená vesta a turecké kalhoty Songzio pánský černý svetr a turecké kalhoty Songzio pánský černý svetr a turecké kalhoty Songzio pánská bílá košile, béžový pásek a černé široké kalhoty Songzio pánská bílá košile, béžový pásek a černé široké kalhoty Songzio pánská bílá košile, béžový pásek a černé široké kalhoty Songzio pánská bílá košile, béžový pásek a černé široké kalhoty Songzio pánská černá kombinéza na zip Songzio pánská černá kombinéza na zip Songzio pánské černé sako s krátkým rukávem a široké kalhoty Songzi pánské černé sako s krátkým rukávem a široké kalhoty Songzi pánský černý oblek Songzio pánský černý oblek Songzio pánský bílý klobouk, černá vesta a bílé turecké kalhoty Songzio pánský bílý klobouk, černá vesta a bílé turecké kalhoty Songzio pánský černý kabátek, tílko a tmavě šedé šortky Songzio pánský černý kabátek, tílko a tmavě šedé šortky Songzio pánské černé triko a široké kalhoty Songzio pánské černé triko a široké kalhoty Songzio pánská černá volná košile a kalhoty Songzio pánská černá volná košile a kalhoty Songzio
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR