Sluneční brýle Ecko

hlavní obrázek

V minulém roce přišla na svět nová pozoruhodná kolekce dvanácti modelů slunečních brýlí Marc Ecko Scopes Eyewear. Letos se rozšířila o dalších osmnáct modelů.

Marc Ecko Scopes Eyewear Marc Ecko Scopes Eyewear Marc Ecko Scopes Eyewear Marc Ecko Scopes Eyewear
 

V minulém roce přišla na svět nová pozoruhodná kolekce dvanácti modelů slunečních brýlí Marc Ecko.

Móda a hip-hop v jednom

Kdo stojí za touto úspěšnou edicí? Je to mladý designér Marc Ecko z New Jersey. Svou pozici si vydobyl ve světě hip-hopu díky svým kresbám a graffiti malbám. Jeho společnost Ecko Unlimited, kterou založil v roce 1993, produkuje módu úzce spjatou s kulturním směrem hip-hop, s extrémními sporty, skatem a životním stylem mladých lidí všeobecně.

Značka Ecko Unlimited s charakteristickým symbolem nosorožce se v současnosti prodává v největších obchodních domech a specializovaných obchodech na celém světě. Zahrnuje sportovní i vycházkové oblečení, obuv, spodní prádlo, plavky, kožené zboží, batohy a brýle.

Ruční výroba

Kolekce brýlí Marc Ecko soustřeďuje různé typy modelů od ručně vyráběných plastových brýlí až po malé lesklé obruby s ručně vyšívanými koženými postranicemi ve výrazných barevných variacích. Jsou lehké, moderní, nepřehlédnutelné a určené lidem mladým nejen fyzicky, ale i duševně.

Více info na: www.shopecko.com

autor: Kami

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR