Škola stylistů Backstage

hlavní obrázek

V poslední době nepochybně roste zájem o módu ve všech věkových kategoriích, a to jak u žen, tak i u mužů. A s ním se samozřejmě začíná zvyšovat také poptávka po těch, kteří módě rozumí.

komplet s růžovými šaty komplet s růžovými šaty komplet s bílými šortkami komplet s bílými šortkami komplet se žlutými šaty komplet se žlutými šaty komplet se světle modrými šaty komplet se světle modrými šaty komplet s černou minisukní komplet s černou minisukní
 

Pokud byste chtěli být jedním z opravdových odborníků, kurz stylistů Backstage je tím nejlepším řešením. Je nejen skvělým začátkem pro kariéru v oblasti módy, ale také je vhodný pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc o módních návrhářích, trendech, anebo se jen podívat jak probíhá focení pro časopis.

Kurz stylistů vedou skuteční profesionálové, kteří se módou a stylingem zabývají nebo zabývali dlouhá léta. Je oficiálně akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Hlavními přednášejícími jsou Alena Šafratová, bývalá ředitelka módy v časopise Elle a Mario Kameník, stylista a módní návrhář.

V kurzu se setkáte i s dalšími hostujícími přednášejícími jako například s návrhářem Jakubem Polankou, fotografem Benem Renčem nebo stylistou Honzou Pokorným.

Účastníci v kurzu neposlouchají jen přednášky, ale také se do výuky sami aktivně zapojují a hodnotí například módní styly, vytváří koláže nebo vybírají oblečení a doplňky podle zadání.

Za jeden měsíc se dozvíte ty nejdůležitější informace a tipy od odborníků, co přesně obnáší práce stylisty nebo PR manažera. Dále jak správně pracovat v praxi s módními trendy, jak vybírat oblečení a doplňky v obchodech, jak se profesionálně chovat během focení nebo natáčení a spostu dalšího.

Kurzy probíhají pouze o víkendech v Praze, a to v sídle firmy Backstage a showroomu Jakuba Polanky. Cena za celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, skript a oficiálního osvědčení o rekvalifikaci, je 11 900 Kč.

Nejbližší kurz začíná 4. června a trvá do 26. června 2011. Pokud vás škola stylistů zaujala, neváhejte a přihlašte se! Více informací a přihlášku najdete na oficiálních stránkách kurzu: www.backstage.cz/skola-stylistu.

A pokud vás zajímá podrobnější recenze kurzu stylistů, podívejte se na přímo na můj blog.

škola stylistů Backstage škola stylistů Backstage škola stylistů Backstage škola stylistů Backstage škola stylistů Backstage škola stylistů Backstage americká stylistka Rachel Zoe americká stylistka Rachel Zoe
autor: Pavlína

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR