Skandinávie v Čechách

hlavní obrázek

V pražské Pánské pasáži určené zejména mužům, lze nyní nalézt i kvalitní skandinávskou módu, a to konkrétně v obchodě Scandinavia.

pánská modrá bunda Bergans of Norway 1 pánská modrá bunda Bergans of Norway 1 pánská šedá bunda Bergans of Norway pánská šedá bunda Bergans of Norway
 

Pánskou módu severu zde zastupují čtyři známé skandinávské značky Dale of Norway, Bergans of Norway, Devold of Norway a Klattermusen of Sweden.

Značka Dale of Norway je známá především svými originálními norskými svetry ze stoprocentně přírodních materiálů, které vyrábí podle léty prověřených technologických postupů již od roku 1879. Výsledkem jsou velice kvalitní svetry odolávající špíně i pachům, tvořící mimo jiné i neodmyslitelnou součást oficiálních kolekcí norského národního týmu na každých zimních olympijských hrách.

K norskému „rodinnému stříbru“ se řadí i značka Bergans of Norway založená v roce 1909. Bergans se zaměřuje na funkční oblečení pro outdoorové aktivity.

Historie značky Devold of Norway, nejstaršího výrobce pletených oděvů v Norsku, se začala psát dokonce už v roce 1853. V pražské prodejně Scandinavia lze nalézt především funkční vlněné spodní prádlo pro každodenní nošení i outdoorové sporty do každého počasí. 

Švédská společnost Klättermusen of Sweden vyrábí též vysoce technické outdoorové oblečení a vybavení pro zákazníky s vysokými nároky na kvalitu, výdrž a spolehlivost. 

Obchod Scandinavia naleznete v Pánské pasaži, která je přístupná z ulice Na Příkopě 23 nebo od Ovocného trhu 12 na Praze 1.

Více info na: www.panskapasaz.cz

pánský bílo-červený svetr Dale of Norway pánský bílo-červený svetr Dale of Norway pánský modro-červený svetr se vzorem Dale of Norway pánský modro-červený svetr se vzorem Dale of Norway pánský červeno-modrý svetr Dale of Norway pánský červeno-modrý svetr Dale of Norway pánský šedo-černý svetr Dale of Norway pánský šedo-černý svetr Dale of Norway
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR