Podzim v podání Sisley

hlavní obrázek

Pohodlí, originalita, nadčasovost a umění zalichotit postavě, to jsou požadavky většiny milovníků nákupů a módních značek. Sisley může nabídnout vše.

pánský červeno-modrý kostkovaný oblek a tmavě modrá košile Sisley pánský červeno-modrý kostkovaný oblek a tmavě modrá košile Sisley
 

Historie módní značky Sisley sahá až do poloviny šedesátých let, přesněji řečeno do roku 1968, kdy představila v Paříži svou první kolekci nazvanou jednoduše Denim. V první polovině sedmdesátých let firmu odkoupila italská společnost United Colors of Benetton, které je dodnes součástí. V nabídce produktů nalezneme dámské i pánské oblečení, boty, kabelky, sluneční brýle a další módní doplňky. 

Kolekce pro letošní podzim představuje tři tématické oblasti pro muže. Inspiraci hledali tvůrci především v 50. a 60. letech minulého století a velký důraz se kladl na pohodlí a originalitu. To vše s převahou věrnosti klasických materiálů, jako kůže nebo denim, a tlumených barev tolik typických pro nadcházející podzimní měsíce. 

V současné době má značka Sisley více než devět set kamenných obchodů po celém světě a stále se rozrůstá. U nás nalezneme oblečení a doplňky této firmy v rámci obchodního řetězce Benetton a samostatný značkový obchod Sisley se nachází v České ulici v Brně.

pánský tmavě šedý svetr a šála Sisley pánský tmavě šedý svetr a šála Sisley pánská černá kožená bunda Sisley pánská černá kožená bunda Sisley pánský šedý oblek Sisley pánský šedý oblek Sisley pánský tmavě šedý kabát Sisley pánský tmavě šedý kabát Sisley
autor: Tereza

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR