Simply for Simple

hlavní obrázek

Již podruhé vyzval projekt s názvem Simply for Simple studenty Ateliéru designu oděvu a obuvi Vysoké školy uměleckoprůmyslové v rámci semestrální práce k vytvoření modelů inspirovaných zákazníky a módou pražského butiku SIMPLE.

dámské černé šaty Karolína Juříková dámské černé šaty Karolína Juříková dámské černé šaty Karolína Juříková dámské černé šaty Karolína Juříková
 

Pětice nejlepších modelů bude k vidění v obchodě na adrese v Pařížské ulici 20 a bude tak sdílet prostor s modely návrhářů zvučných světových jmen. 

Projekt loni vzbudil velký zájem, a tak jsme nemohli než vyhlásit soutěž letos znovu. Jednak dává hlubší smysl naší práci, ale především povzbuzuje snahu mladých talentů a inspiruje je k tvorbě měřitelné se světovou špičkou,“ říká kreativní ředitel butiku, Lukáš Loskot. Podle Liběny Rochové projekt umožňuje studentům zažít, jaké to je být v pozici hotového návrháře: „Studenti pracují na zadání, kdy musí skloubit svou myšlenku s reálným světem módy,“ pochvaluje si.   

Studentské práce posoudila šestičlenná porota ve složení bývalá šéfredaktorka časopisu Elle Andrea Běhounková, módní stylistka Jana Kapounová, majitelka společnosti Carollinum a butiku SIMPLE Tamara Kotvalová, ředitel české pobočky Elite Model Management Saša Jány a kreativní ředitel SIMPLE Lukáš Loskot. Čestným hostem poroty byla letos topmodelka Karolína Kurková, která se o módu a tvorbu mladých talentů dlouhodobě zajímá.

Vítězný model od nadané studentky 3. ročníku, Karolíny Juříkové, zaujal porotu nejen svým provedením, ale také koncepcí vycházející z krejčovského zpracování halenky studentčiny prababičky. Kromě příležitosti vystavit svůj model v SIMPLE a vejít v povědomí veřejnosti, převzala vítězka z rukou prof. ak. arch. Jindřicha Smetany, rektora VŠUP, atraktivní cenu v podobě letenky do Paříže, kde v rámci podzimního týdne módy zhlédne přehlídku jedné z prestižních značek zastoupené butikem SIMPLE.   

Talent, nápaditost i cit pro zákazníka můžete obdivovat na modelech pěti finalistů soutěže, které budou do 31. března 2012 vystaveny v butiku SIMPLE. 

Více info na: www.simpleconcept.cz

dámská červená halenka a modrá sukně Kristýna Nováková dámská červená halenka a modrá sukně Kristýna Nováková dámské černo-modré šaty Monika Krobová dámské černo-modré šaty Monika Krobová dámské bílé boty na platformě Marie Petráková dámské bílé boty na platformě Marie Petráková
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR