Shipley & Halmos radí mužům

hlavní obrázek

Návrhářské duo Sama Shipleyho a Jeffa Halmose jsme vám už představovali letos v zimě v souvislosti s jejich dámskou kolekcí. Dnes bychom se zaměřili na jejich letní kolekci pro pány.

pánské šedé sako, bílé triko a zelené šortky Shipley & Halmost pánské šedé sako, bílé triko a zelené šortky Shipley & Halmost pánská béžová bunda, košile se vzorem a modré šortky Shipley & Halmost pánská béžová bunda, košile se vzorem a modré šortky Shipley & Halmost
 

O tom, že barvy sluší i mužům jsme se vás snažili přesvědčit již několikrát. Dnešní článek o značce Shipley & Halmos je dalším důkazem toho, že mužům sluší nejen barvy, ale i vzory, tlumené odstíny, stejně tak jako látkové tašky, které jsme byli zvyklí vídat spíše u žen.

Letošní kolekce pro muže nazvaná A Classic vs. Modern Parody (v překladu "Klasika vs. Moderní parodie") přináší inspiraci každému muži, který chce nejen hezky vypadat, zároveň však nedá dopustit na své pohodlí. Příjemné nemačkavé materiály v kombinaci s klasickými střihy dokáží hotové zázraky.

Stačí jen malá obměna

Kdo je nucen chodit do práce v obleku, může zkusit zaměnit upnutou košili za pohodlnější barevné triko. Těm z vás, kteří si mohou volit oblečení podle nálady, by jistě slušely kraťasy doplněné letním sáčkem, sportovní bundou, případně zapínacím svetrem. Variant je velké množství, záleží na každém, v čem se cítí dobře. 

Kolekci nafotili pánové ve veselém duchu spolu s barevnými konfetami, balóny, stuhami a dalšími. Jejich poselství je jasné. Užívejte si módu stejně jako si užíváte na oslavách a párty!

Více info na: www.shipley-halmos.com

pánský světle béžový svetr, kalhoty a bílá košile Shipley & Halmost pánský světle béžový svetr, kalhoty a bílá košile Shipley & Halmost pánská zelená bunda, světle modrá košile a pruhované šortky Shipley & Halmost pánská zelená bunda, světle modrá košile a pruhované šortky Shipley & Halmost pánský šedý oblek a oranžové triko Shipley & Halmost pánský šedý oblek a oranžové triko Shipley & Halmost pánský tmavě modrý oblek a světle červené triko Shipley & Halmost pánský tmavě modrý oblek a světle červené triko Shipley & Halmost pánská sportovní bunda, světle modrá košile a černé šortky Shipley & Halmost pánská sportovní bunda, světle modrá košile a černé šortky Shipley & Halmost pánské černobílé pruhované triko a šortky Shipley & Halmost pánské černobílé pruhované triko a šortky Shipley & Halmost pánský červený zapínací svetr, bílé triko a béžové kalhoty Shipley & Halmost pánský červený zapínací svetr, bílé triko a béžové kalhoty Shipley & Halmost pánský tmavě modrý kabát, světle modrá košile a béžové šortky Shipley & Halmost pánský tmavě modrý kabát, světle modrá košile a béžové šortky Shipley & Halmost pánský světlý pruhovaný oblek Shipley & Halmost pánský světlý pruhovaný oblek Shipley & Halmost pánský baloňák, světle šedá šála, bílé triko s pruhy a džíny Shipley & Halmost pánský baloňák, světle šedá šála, bílé triko s pruhy a džíny Shipley & Halmost pánská černá bunda, kalhoty a bílé triko s potiskem Shipley & Halmost pánská černá bunda, kalhoty a bílé triko s potiskem Shipley & Halmost pánský béžový svetr se vzorem a kalhoty Shipley & Halmost pánský béžový svetr se vzorem a kalhoty Shipley & Halmost
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR