Seznamte se s Lazy Oaf

hlavní obrázek

Zimní počasí nám do ulic vneslo chlad a šedivou barevnost všedních dní. Jestli už se také těšíte na první teplé paprsky slunce, které vnesou do ulic zase pestré barvy, můžete se zatím inspirovat báječnou módou, kterou nabízí Lazy Oaf!

černá blůza Lazy Oaf černá blůza Lazy Oaf tričko námořnické tričko námořnické tričko modrá halenka tričko modrá halenka
 

Lazy Oaf je zábavná a pestrobarevná móda, která vám nabízí nádherná trička, mikiny, designové hračky a moderní doplňky od tašek po skvostnou bižuterii. Ilustrace jsou inspirované módou padesátých a osmdesátých let s nadhledem a vtipem.

Dámy si můžou dopřát černé tričko ve stylu blůzy z padesátých let s kulatým límečkem nebo modré tričko imitující roztomilou halenku se srdíčky místo knoflíčků. Pro milovnice námořnického stylu je tu tričko přesně jako pro kapitánku lodi. Pro pobavení je tu tričko s králičím obličejem a růžovým motýlkem, stejný model můžete pořídit i svému příteli. Pro mlsné jazýčky jsou tu trička s obrázky hranolek, hotdogů, hamburgrů nebo zmrzlinek.

Ani v chladném počasí není třeba plakat, zahřeje vás ultra dlouhá mikina s roztomilým smutným obličejem, které volá po objetí.  Vaší náladu vám můžete vyjádřit pomocí mikiny s úsměvným nebo naopak smutným obličejem.

Lazy Oaf ale nabízí stejně veselé oblečení pro naše drahé polovičky – pro muže. Blíží se Valentýn a inspiraci můžete hledat třeba mezi oblečením s veselými ilustracemi nebo vtipnými doplňky. Třeba žraločí peněženka nebo jiná peněženka ve tvaru kazety do walkmana nebo hamburgeru možná bude tím pravým dárkem.

Pro kreativní povahy tu najdete designové hračky od mladých umělců. Nebo využít vlastního talentu a se speciálním balením si můžete sami ušít plyšový banán.

Více info na: www.lazyoaf.co.uk 

tričko Hotdog tričko Hotdog tričko Hranolky tričko Hranolky zmrzlinové tričko zmrzlinové tričko banánové tričko banánové tričko uplakaná mikina uplakaná mikina mikina - smutná mikina - smutná tričko králičí černé tričko králičí černé tričko králičí pro muže tričko králičí pro muže tričko s potiskem pro muže tričko s potiskem pro muže pro muže černé tričko s potiskem pro muže černé tričko s potiskem tričko s potiskem pro muže tričko s potiskem pro muže tričko růžové pro muže tričko růžové pro muže peněženka - kazeta peněženka - kazeta burger peněženka burger peněženka peněženka žralok peněženka žralok vtipný přívěšek vtipný přívěšek přívěšek fotoaparát přívěšek fotoaparát přívěšek s knírkem přívěšek s knírkem
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR