Senz°: Tak trochu jiný deštník

hlavní obrázek

Sezn° deštníky vznikly z čisté frustace z klasických deštníků a problémů, které vám způsobí, pokud fouká silnější vítr. Každý to zná, stačí silnější vítr a deštník se otáčí a láme.

problém klasických deštníků problém klasických deštníků černý deštník Senz° černý deštník Senz° stříbrný deštník Senz° stříbrný deštník Senz° stříbrný deštník Senz° stříbrný deštník Senz°
 

V roce 2004 se to pokusil změnit nizozemský student designu Gerwin Hoogendoorn se svými přáteli.  Jako závěrečný projekt vymyslel deštník, který odolá nástrahám počasí. Počátky nebyly jednoduché, protože nikdo nevěřil, že by stávající tvar deštníku mohl být jiný, ale opak byl pravdou. A tak se zrodil Senz°. V prvních deseti dnech existence značky se prodalo deset tisíc kusů tohoto revolučního deštníku. A kromě toho má Senz° ambice být nejlepším výrobcem doplňků ochraňujících před špatným počasím. Pro tuhle firmu je důležité, aby jste si užili i to špatné počasí.

Tvar těchto deštníků vychází ze zákonů aerodynamiky. Na rozdíl od běžného deštníku se v prudkém větru nezlomí ani neotočí, ale respektuje směr větru a přizpůsobí se mu.  Je odolný vůči větru až do rychlosti  100 km/hod. Navzdory jeho kvalitní konstrukci je lehký, snadno otevíratelný, má ochranu proti UV záření a dokonce má patentované chrániče očí, takže si je deštníkem nevypíchnete. Tihle holandští kluci prostě myslí na všechno. 

Deštníky Senz° se vyrábí ve velikostech originál, xl, mini a k mání je mnoho barevných variant, například s potiskem od nizozemské porcelánky Royal delft.

A až do 31. května je na stránkách poštovné zdarma. Takže užijte si počasí!

Více info na: www.senzumbrellas.com

černý deštník Senz°, typ Mini černý deštník Senz°, typ Mini žlutý deštník Senz°, typ Mini žlutý deštník Senz°, typ Mini červený deštník Senz°, typ Original červený deštník Senz°, typ Original modrý deštník Senz°, typ Original modrý deštník Senz°, typ Original žlutý deštník Senz°, typ Original žlutý deštník Senz°, typ Original fialový deštník Senz°, typ Original fialový deštník Senz°, typ Original modrý deštník Senz°s potiskem, typ Original modrý deštník Senz°s potiskem, typ Original červený deštník Senz°, typ XL červený deštník Senz°, typ XL
autor: Blanche

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR