Odlehčete svým nohám

hlavní obrázek

V polovině dubna se dostala na český trh nová kolekce značky Puma nazvaná L.I.F.T.

modročerné tenisky modročerné tenisky žlutošedivé tenisky žlutošedivé tenisky
 

Jde o kolekci tenisek, které váží pouhých 173 gramů. Tenisky jsou určeny pro volný čas, jejich design je však inspirovan však designem běžeckých bot, což je také důvod, proč se tváří jejich kampaně stal jamaijský sprinter a loňský olympijský rekordman, Usain Bolt.

Tenisky oceníte nejen při sportu, ale i běžném chození po městě. Jejich hlavní předností je neuvěřitelná lehkost pěnového materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Vrchní síťovaná část zase umožňuje výbornou prodyšnost. Místo obuvnického lepidla  byla použita ekologičtější metoda sešití, díky čemuž je bota i více šetrná k životnímu prostředí.

Kromě tenisek zahrnuje kolekce L.I.F.T. také designově sladěné oblečení a doplňky. Doporučená cena tenisek je 1990,- Kč.

Potřebujete-li se tedy i vy dostat z bodu A do bodu B za rekordní čas, pak nákup těchto sedmimílových bot vřele doporučujeme. Nejen, že nic neváží, takže je ani nepocítíte ve své kabelce či baťohu, ale navíc si vaše nohy dobře odpočinou a rychleji vám tak pomohou v přesunu na vytoužené místo.

zelenočerné tenisky zelenočerné tenisky dámské růžovočerné tenisky dámské růžovočerné tenisky černobílé tenisky černobílé tenisky dámské světle růžové tenisky dámské světle růžové tenisky
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se