Šaty plné květin

hlavní obrázek

Ach! Chce se vám vykřiknout při pohledu na fotografie z poslední kolekce značky Kenzo pro jaro/léto 2008.

Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08
 

Není možné se do nádherných šatů nezamilovat a každá z nás jistě nalezne v této kolekci spoustu inspirace.

Šaty hýřící barvami

Pohlédneme-li jen na jediné šaty, rázem nám před očima ožívají barvy amazonských pralesů plné křičících papoušků a exotických květin. Od světle žluté, fialové, sytě tyrkysové až po temně zelenou.
 
Kouzlo živých barev spočívá v použití lakovaných aplikací na hedvábné látky. Efekt je pak takový, jako by se vám na šatech třpytily kapičky vody. Geniální!
 
Je bez pochyby, že Antonio Marras, návrhář pro značku Kenzo, odvedl skvělou práci. Dokonalé střihy volných šatů, v některých případech připomínající jakési pracovní pláště, působí na těle neuvěřitelně lehce a vzdušně.

Záchrana deštných pralesů

Kolekce Kenzo jde v souladu s přírodou. A nejen to. Návrhář zvolil pro svoji kolekci téma amazonských pralesů, aby zvýšil povědomí o životním prostředí.

Více info na: www.kenzo.com

Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR