Šaty až na zem

hlavní obrázek

Pro letošní léto se staly velkým hitem nejen šaty s délkou ke kolenům, ale i šaty dlouhé až na zem.

 

Šaty, které sice zakrývají vaše krásné nohy, ale i přesto z vás udělají krasavici, si oblíbila především americká zpěvačka a dnes i módní návrhářka Gwen Stefani, která se v nich coby nastávající maminka začala poprvé objevovat na jaře předminulého roku. Svoji oblibu k nim však nezměnila ani letos při druhém těhotenství.

Dlouhé šaty ale nejsou určeny jen nastávajícím maminkám. Naopak. Jejich příjemný a pohodlný střih si oblíbily i modelky a herečky, které je často doplňují výraznými brýlemi, páskem, koženou kabelkou nebo výsokými dřeváky.

Kdo má opravdu rád módu a bere ji i jako určitý druh uvolnění a zábavy, pak si letos jiště přijde na své. Nosí se opravdu všechno, od různých retro stylů až po ty současné plné sportovních a jednoduchých střihů.

Počasí je nám zatím nakloněno, a tak není důvod proč toho nevyužít a nevyrazit si v elegantních šatech. Vůbec nevadí, že nemáte zrovna namířeno na romantickou večeři nebo premiéru nového filmu. I tak můžete své okolí oslnit a zazářit.

Letní šaty z jemných materiálů jsou i velmi příjemné na denní nošení, protože jsou velmi lehké a vzdušné.

Vybrané modely pocházejí z dílny návrhářů Michaela Korse nebo Diany von Fürstenberg.

Matthew Williamson  Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 Matthew Williamson  Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 dámské růžovo-tyrkysové dlouhé volné šaty DVF dámské růžovo-tyrkysové dlouhé volné šaty DVF Matthew Williamson  Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 dámské žluto-růžové dlouhé volné šaty DVF dámské žluto-růžové dlouhé volné šaty DVF Matthew Williamson  Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 dámské vzorované dlouhé volné šaty DVF dámské vzorované dlouhé volné šaty DVF Matthew Williamson  Jaro/Léto 08 Matthew Williamson Jaro/Léto 08 dámské fialové dlouhé šaty se vzorem Kenzo dámské fialové dlouhé šaty se vzorem Kenzo DVF Jaro/Léto 08 DVF Jaro/Léto 08 dámské černé dlouhé šaty se vzorem Kenzo dámské černé dlouhé šaty se vzorem Kenzo dámské černobílé dlouhé šaty se vzorem Michael Kors dámské černobílé dlouhé šaty se vzorem Michael Kors DVF Jaro/Léto 08 DVF Jaro/Léto 08 DVF Jaro/Léto 08 DVF Jaro/Léto 08 Michael Kors  Jaro/Léto 08 Michael Kors Jaro/Léto 08 dámské růžové dlouhé šaty Michael Kors dámské růžové dlouhé šaty Michael Kors Michael Kors  Jaro/Léto 08 Michael Kors Jaro/Léto 08 dámské modré dlouhé šaty se vzorem Michael Kors dámské modré dlouhé šaty se vzorem Michael Kors Michael Kors  Jaro/Léto 08 Michael Kors Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08 Kenzo Jaro/Léto 08
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR