Saturdays Surf NYC: Surfování v New Yorku

hlavní obrázek

Móda, umění, design, ale i sport a životní styl. To vše se snoubí v americkém obchodě, a dnes už i značce, Saturdays Surf NYC.

Jeremy Everett se svými grafikami Jeremy Everett se svými grafikami Jeremy Everett Jeremy Everett Jeremy Everett Jeremy Everett
 

Tento původně malý newyorský obchod byl otevřen v srpnu roku 2009 v bohémské čtvrti Soho. Nejprve se orientoval především na prodej surfařských prken a neoprenů, které jsou přeci jen typičtější pro slunné pláže Californie než betonovou džungli New Yorku. 

Možná právě proto se nabídka obchodu časem rozrostla a přeorientovala více na městský styl, díky čemuž si dnes mohou zákazníci Saturdays Surf NYC nakoupit i oblečení, doplňky, kosmetiku, knížky, umění či dokonce kávu. Kvalitní surfové vybavení se však v nabídce udrželo a nádherná designová prkna mají u Saturdays stále hlavní slovo.

Samotné prostory obchodu se také změnily. Návštěvníci zde najdou nejen regály s oblečením, ale i příjemný café-bar v němž posedávají místní umělci, designéři a grafici. S většinou z nich se majitelé obchodu dobře znají, a tak nikoho asi nepřekvapí, že své kolekce pánského oblečení fotografují právě na nich. 

Více info na: www.saturdaysnyc.com

Jeremy Everett Jeremy Everett Jeremy Everett a jeho knihovna Jeremy Everett a jeho knihovna Curtis Kulig ve svém ateliéru Curtis Kulig ve svém ateliéru Curtis Kulig ve svém ateliéru Curtis Kulig ve svém ateliéru Curtis Kulig Curtis Kulig Curtis Kulig před svojí grafikou Curtis Kulig před svojí grafikou Jason Woodside na pláži Jason Woodside na pláži Jason Woodside na pláži Jason Woodside na pláži Jason Woodside na střeše svého studia Jason Woodside na střeše svého studia Jason Woodside Jason Woodside Jason Woodside Jason Woodside Max Feuer Max Feuer Max Feuer ve svém ateliéru Max Feuer ve svém ateliéru Max Feuer Max Feuer
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR