Móda Jana Kaplického

hlavní obrázek

Nová kolekce Leeda Dejavu a Leeda Kaplicky vznikla ve spolupráci s architektem Janem Kaplickým, který pro tuto sezónu vytvořil vlastní řadu dámských modelů a plavek.

Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 dámské žluté jednodílné plavky z kolekce Leeda Kaplicky dámské žluté jednodílné plavky z kolekce Leeda Kaplicky dámské žluté dvojdílné plavky z kolekce Leeda Kaplicky dámské žluté dvojdílné plavky z kolekce Leeda Kaplicky dámské bílé šaty s výstřihem z kolekce Leeda Kaplicky dámské bílé šaty s výstřihem z kolekce Leeda Kaplicky
 

Jako vždy, je i v této kolekci kladen důraz na originalitu oblečení, které je vyrobeno v limitované sérii přibližně deseti kusů od jednoho modelu. Kromě toho si značka Leeda zakládá také na tom, aby jejich modely měli čistý a fukční design. V glamour šatech Leeda Dejavu a Leeda Kaplicky zazáří ženy na party a premiérách filmů, v jiných vyřadí konkurenci na schůzkách s klienty, v ostatních modelech si užijí prázdniny. Ať jsou šaty jakkoli vyzývavé, jednoduché, či hravé, podtrhují osobnost a respekt k ženě, která je nosí.

Značka Leeda neopomíjí ani důležité téma ekologie. Název kolekce Dejavu – “již viděné, již prožité" uvádí ve smyslu “již použité”. V omezeném množství se tak v nové kolekci objevily ready – made a materiály z organické bavlny.

Celkově je v nové kolekci více ženskosti a neokázalého luxusu. Dalšími podtématy jsou Paříž, diamanty a šampaňské, jako pojítka ke kráse a smyslnosti, ale také klasické příběhy Alenky v říši divů a Čaroděje ze země OZ.

Více info na: www.leeda.cz

Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 dámské bílé letní šaty z kolekce Leeda Kaplicky dámské bílé letní šaty z kolekce Leeda Kaplicky Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 dámské černé šaty s výstřihem z kolekce Leeda Kaplicky dámské černé šaty s výstřihem z kolekce Leeda Kaplicky Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 dámský fialový top a černé kalhoty z kolekce Leeda Kaplicky dámský fialový top a černé kalhoty z kolekce Leeda Kaplicky Leeda Jaro/Léto 2008 Leeda Jaro/Léto 2008 dámské fialové šaty z kolekce Leeda Kaplicky dámské fialové šaty z kolekce Leeda Kaplicky Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 Leeda Jaro/Léto 08 dámské fialové šaty z kolekce Leeda Kaplicky dámské fialové šaty z kolekce Leeda Kaplicky
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se