Safe Sax: Vždy připravena!

hlavní obrázek

Safe Sax je americká značka kabelek, která záměrně ukazuje to, co obvykle míváme ukryté v kabelce někde na dně. Kabelky Safe Sax jsou totiž vyrobené z kondomů.

klasická velikost kabelky klasická velikost kabelky kosmetická taštička kosmetická taštička průhledná kabelka Safe Sax průhledná kabelka Safe Sax kosmetická taštička kosmetická taštička barevné kabelky Safe Sax barevné kabelky Safe Sax kosmetická taštička kosmetická taštička
 

Kondom na srdci mám

„Kondom baby, kondom na srdci mám, ten já si nikdy nesundávám.“ Slova z písničky o uvědomělém pornoženichovi byla prvním, co mě při pohledu na kabelky Safe Sax napadlo.

A skutečně. Kabelky Safe Sax můžete nosit stále. Kamkoliv, kdykoliv a dokonce i s kýmkoliv. Kondomy poskládané jeden vedle druhého jsou zapečetěné v průhledném vinylovém pouzdře, které lze v případě nouze otevřít a následně chybějící kousek doplnit.

Kolik kondomů máš…

Jeff Hockert, Adam Lake a Chris Wilkerson, kteří stáli u zrodu kabelek uvažovali velmi prakticky a navrhli hned několik velikostí kabelek. Nejmenší, kosmetická taštička, je tvořena šesti kondomy z každé strany (dohromady vás logicky chrání kondomů dvanáct), kabelka pro běžné nošení pojme šestnáct kondomů na jedné a šestnáct na druhé straně a nosit v ní můžete i laptop. Pro opravdu náruživé zákaznice je určena taška skládající se dohromady z padesáti kondomů – vhodná třeba pro věci do bazénu…Co kdyby se vás pokoušel zachránit místní plavčík?!

V nabídce e-shopu naleznete i kabelku, která nechává průchod vlastní fantazii. Myslet na chráněný pohlavní styk je sice správná věc, ale proč s sebou tahat třicet kondomů? Do vinylových pouzder si v případě této kabelky můžete dát věci podle svého výběru nebo podle toho, kam se zrovna chystáte. Tím vůbec nechci říci, že nosit kabelku z kondomů by mělo být nevhodné. Naopak!

Kabelkou proti AIDS!

Skutečnost, že s kabelkou poskládanou z malých plastových “čtverečků“ budete budit ve svém okolí značnou pozornost, je jasná. Budit pozornost a přimět lidi k tomu, aby diskutovali o použití kondomů, je také hlavním záměrem značky Safe Sax. Ale nezůstává pouze u slov - část peněz z prodeje je věnována neziskovým organizacím zaměřených na prevenci nemoci AIDS a vzdělávání.

Zakoupíte-li si některou z kabelek, doba expedice do České Republiky je dva až tři týdny, poštovné činí 15 dolarů.

Více info na: www.safesax.com

kabelka z kolekce Big Bag kabelka z kolekce Big Bag kabelka z barevné kolekce kabelka z barevné kolekce kabelka z kolekce Big Bag kabelka z kolekce Big Bag kabelka z kolekce Big Bag kabelka z kolekce Big Bag kabelka pro vlastní nápady kabelka pro vlastní nápady kabelka pro vlastní nápady kabelka pro vlastní nápady kabelka pro vlastní nápady kabelka pro vlastní nápady kabelka z barevné kolekce kabelka z barevné kolekce
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR