Léto naplno

hlavní obrázek

Zajímavé střihy, pěkné vzory a hlavně kvalitní materiál, taková je nová letní kolekce značky 69Slam. 

dámské plavky 69Slam dámské plavky 69Slam dámské plavky 69Slam dámské plavky 69Slam
 

Na nákup plavek není nikdy pozdě. Naopak! Právě přichází ten ideální čas na investici do skutečně kvalitních plavek, které jsou nadčasové a budou vás provázet celé léto. Nebojte se budit pozornost, ať už u moře, řeky, jezera nebo plaveckého bazénu. Při správné volbě plavek, které padnou vašim mírám jako ulité, budete všude ozdobou. 

Vyberou si nejen dámy, ale i pánové

Pánská kolekce nabízí jednoduché kratší šortky v červené a černé barvě. Největším hitem jsou dlouhé a krátké šortky v designech Art Toys, Dot Dot a Tribal.

Dámy určitě neodolají podprsence typu Mould, která má vyztužený košíček a krásně tvaruje dekolt. Další novinkou jsou i mini kalhotky Brazil s širokým páskem kolem boků a malým kouskem látky v zadní části kalhotek. Plavky lze zkombinovat nejen dle velikosti podprsenky a kalhotek, ale také je možné si tuto sezónu vybrat pěkný design na jednom kousku plavek a druhý si koupit jednobarevný! Navíc dámské plavky jsou dodávané v originálním a praktickém plastovém pouzdře.

Vybírat můžete v eshopu www.69slamshop.cz

dámské plavky 69Slam dámské plavky 69Slam pánské plavky 69Slam pánské plavky 69Slam dámské plavky 69Slam dámské plavky 69Slam pánské plavky 69Slam pánské plavky 69Slam
autor: Ejvi

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR