Rozdáváme vouchery od Fashion days

hlavní obrázek

Hlasování je sečtené a den, na který se těší všichni účastníci naší poslední soutěže je tu. Jdeme dělat radost a odměňovat vítěze. Dnes totiž rozdáváme ceny!

1. místo: Veronika Muchová 1. místo: Veronika Muchová
 

Jaké? Pět slevových voucherů v hodnotě 500 Kč, které nám do soutěže věnoval online nákupní klub Fashion Days. Ten přislíbil připsat odměnu na internetový nákupní účet těm účastníkům, jejichž outfity se vám budou nejvíce líbit a ohodnotíte je nejvyšším počtem hlasů.

Soutěže na téma „My Fashion Day / Můj módní den“ se zúčastnilo 20 módních nadšenců a my jsme fotky v jejich oblíbeném modelu, který oblékají, když chtějí vypadat opravdu šik, vystavili na našem webu i facebooku. Až do včerejší půlnoci jste mohli hlasovat. Teď je vše uzavřeno a sečteno.

Nejvíce hlasů získali a cenu vyhrávají:

 

1. místo: Veronika Muchová – soutěžní foto č. 1 (111 hlasů)

2. místo: Michal Bauer – soutěžní foto č. 8 (105 hlasů)

3 – 4. místo: Ivana Sulavíková – soutěžní foto č. 9 (104 hlasů)

3 – 4. místo: Eva Svobodová – soutěžní foto č. 20 (104 hlasů)

5. místo: Eva Che Tien Wen – soutěžní foto č. 6 (103 hlasů)

Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat! A vy ostatní neváhejte a zkuste štěstí v příští soutěži. Chystáme jich spoustu a třeba se na vás zrovna příště usměje štěstí!

2. místo: Michal Bauer 2. místo: Michal Bauer 3 – 4. místo: Ivana Sulavíková 3 – 4. místo: Ivana Sulavíková 3 – 4. místo: Eva Svobodová 3 – 4. místo: Eva Svobodová 5. místo: Eva Che Tien Wen 5. místo: Eva Che Tien Wen
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR