Rozdáváme poukázky Levi´s!

hlavní obrázek

V srpnu minulého roku přišla americká značka Levi´s s novým revolučním střihem džín, které dokonale tvarují křivky ženské postavy.

plátěná taška Levi´s plátěná taška Levi´s
 

Nové střihy nazvané ID Curve byly vytvořeny podle studie tělesných skenů více než 60 000 žen, která identifikovala tři základní tvary těla. Podle těchto proporcí připravil Levi’s nový systém střihů, které nesou označení Slight (pro rovnou postavu), Demi (pro normální křivky) a Bold (pro výrazné ženské proporce).

Po úspěchu prvních střihů, které mají snížený pas, přináší tato známá džínová značka jarní kolekci s vyšším pasem. Na výběr jsou i různé typy nohavic – úzké, rovné nebo rozšířené. Všechny džíny jsou k dostání i v různých barvách a povrchové úpravě.

Dárek jen za vyzkoušení

Navíc značka Levi´s přichystala pro své zákazníky malý dárek. Pokud se stavíte v některém z obchodů Levi’s Store a vyzkoušíte si nové střihy Curve ID, získáte plátěnou tašku Levi’s zdarma.

Získejte ID Curve za poloviční cenu

Spolu se značkou Levi´s jsme pro vás připravili další soutěž, tentokrát o 5 poukázek po 1 000 Kč, které vám umožní nákup dámských džín ID Curve podle vašeho výběru s více než 50% slevou. Stačí, když nám do příštího pátku 1. dubna správně odpovíte na naši soutěžní otázku. V pondělí 3. dubna uveřejníme jména pěti šťastných výherců.

Soutěžní otázka

Které tři typy džínů ID Curve jsou k dostání?
nové střihy dámských džín Levi´s ID Curve nové střihy dámských džín Levi´s ID Curve nové střihy dámských džín Levi´s ID Curve nové střihy dámských džín Levi´s ID Curve nové střihy dámských džín Levi´s ID Curve nové střihy dámských džín Levi´s ID Curve nové střihy dámských džín Levi´s ID Curve nové střihy dámských džín Levi´s ID Curve
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR