Ricefield: Doplňky z rýžových pytlů

hlavní obrázek

Novinkou, se kterou přichází pražský obchod Flamingopark na trh, jsou kabelky, peněženky a další produkty vyrobené z recyklovaných potravinářských pytlů.

dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield
 

Z obchodů v minulosti téměř vymizely papírové tašky, které nahradily plastové. Trend ekologických produktů se naštěstí vrací, a to nejen u balících materiálů. O tom, že recyklovaný materiál lze využít i v módě, vás přesvědčí doplňky Ricefield.

Nová kolekce s jasně vypovídajícím názvem je vyrobená z recyklovaných obalů, v kterých se v Asii převáží potraviny. Najdete zde kosmetické taštičky, peněženky, ale i kabelky vyrobené například z rýžových pytlů. 

Použité pytle na rýži nebo třeba granule pro psy se čistí a dezinfikují, až jsou připravené k dalšímu využití. Z rozpáraných pytlů se využije jen materiál bez známek poškození, ze kterého se ručně vystřihnou již předpřipravené designy na kabelky, taštičky, ale třeba i zástěry do kuchyně. Vznikají tak autentické kousky s barevnými potisky, z kterých ani jeden není totožný. 

Kolekce Ricefield je šetrná k přírodě, navíc přispívá k rozšiřování povědomí lidí o problému znečišťování přírodního prostředí. Majitelky těchto peněženek a tašek dávají okolí jasně najevo svůj postoj, použité rýžové pytle dostávají další funkci a nové produkty získávají nový životní příběh. 

Doplňky jsou k dostání na www.flamingopark.cz anebo v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique v Truhlářské ulici na Praze 1. 

dámská zástěra z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská zástěra z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská zástěra z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská zástěra z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská zástěra z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská zástěra z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámské psaníčko z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámské psaníčko z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská ledvinka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská ledvinka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield dámská kabelka z recyklovaných obalů od rýže Ricefield
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR