Retro může být i eco

hlavní obrázek

Asuyeta je nový e-shop mladičké německé návrhářky Eriky Hendrix, ve kterém se budete cítit jako v pohádce.

 

Erika Hendrix se ve světě módy pohybuje již nějaký ten pátek, ale svou vlastní značku uvedla teprve nedávno. Přesněji před pár dny, a to v květnu 2010. Kamenný obchůdek, který  byste našli v Mannheimu, ale i ten internetový, byly k prvnímu květnu dokonale nachystané.

Zajímavý je impuls, který Eriku vybídl k tomu, založit si vlastní módní label. Erika se velice zajímá o americký kmen Cherokee, protože právě u tohoto původního obyvatelstva Ameriky nalezla své pradávné kořeny. Doslova je fascinována historií, kulturou, jazykem a samozřejmě odíváním tohoto kmene. Do jaké míry se tato fascinace odráží v jejich modelech, si netroufám odhadovat. Z čeho je ale zájem o indiánský národ zřejmý, je sám název značky Asuyeta, který v jazyce Cherokee znamená výběr. A výběr v e-shopu Asuyety je opravdu pestrý. 

Romantické halenky, šatičky a sukničky s květinovými potisky. O nic méně romantické není ani leopardí provedení. Na chladnější letní večery jsou jako stvořené šály z ručně tkané vlny. Vše se štítkem 100% ECO. Skutečnost, že Erika používá pro své modely pouze unikátní ručně zpracované materiály oproti pochybným látkám dovážených ze zemí třetího světa, se bohužel trochu odráží na ceně. Ale připlatit si za kvalitu a informace o výrobku, je ochotno stále více zákazníků. Takže značka Asuyeta se o svou budoucnost bát nemusí.

Pro nás zákazníky z Čech je příjemné, že Asuyeta uvádí své ceny i v českých korunách a poštovné k nám vyjde na úžasných 5 eur.

Více info na: www.asuyeta.com

top Leopard (1 157 Kč) a sukně Berry (1 543 Kč) top Leopard (1 157 Kč) a sukně Berry (1 543 Kč) košilka Polka Dot (1 028 Kč) a sukně Leopard (1 157 Kč) košilka Polka Dot (1 028 Kč) a sukně Leopard (1 157 Kč) šaty Purple Floral (1 673 Kč) šaty Purple Floral (1 673 Kč) komplet Berry (1 673 Kč) komplet Berry (1 673 Kč) sukně Salmon (1 157 Kč) sukně Salmon (1 157 Kč) šaty Berry (2 059 Kč) šaty Berry (2 059 Kč) šaty Floral (2 059 Kč) šaty Floral (2 059 Kč) kalhoty Salmon (1 157 Kč) kalhoty Salmon (1 157 Kč)
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR