Restart móda

hlavní obrázek

Brněnské kulturní centrum Starý pivovar pořádá první ročník módní show s názvem Restart móda a do celé akce se můžete zapojit i vy!

Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová
 

Projekt se rozjel už ve čtvrtek 5. 11. 2009 vernisáží netradičních módních fotografií Karolíny Ketmanové, ale pokud jste ji nestihli, nevadí. Celá módní show je zasvěcena tématu recyklace, takže pokud jste nápadití a máte inspiraci, zapojte se. Vytvořte svou originální kolekci z jakéhokoliv recyklovatelného materiálu (například z plastu, kovu nebo papíru) a zúčastněte se soutěže.

Podmínkou je zaslat přihlašovací mail do 15. 11. 2009 na adresu sp@starypivovar.cz, do předmětu vepište "Restart móda", uveďte vaše jméno a velikost modelu. Modelky, které budou vaše modely předvádět, zajistíme, ale můžete mít i své vlastní.

Samotná akce pak vypukne 9. a 10. 12. 2009, kdy své modely mimosoutěžně předvedou zkušené návrhářky a poté si zasoutěžíte vy se svými výrobky. Ve čtvrtek 10. 12. budete mít navíc možnost zakoupit některé modely a módní doplňky z přehlídky. Celá show se bude vlnit pod rytmy Dj Tea a okořeněna bude vizuálními efekty VJ Texy.

Více o fotografce na: www.karolinaketmanova.cz
Více o akci na: www.starypivovar.cz
Více o VJ: www.myspace.com/texa

Restart móda Restart móda šaty z plastu (foto: archiv SOŠPg Nová Paka) šaty z plastu (foto: archiv SOŠPg Nová Paka) šaty z kondomů (Guilin Latex, Čína) šaty z kondomů (Guilin Latex, Čína) šaty z toaletního papíru (Cashmere + BT Couture, Kanada) šaty z toaletního papíru (Cashmere + BT Couture, Kanada) Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová Karolina Ketmanová
autor: Nika Tesla

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR