Registraceaneb vstupte do SALONu!

V rámci naší snahy vytvářet SALON spolu s vámi a zároveň i ochrany časopisu před nežádoucími spamy, jsme nově zavedli registraci čtenářů pro přidávání kometářů.

Registrovat a následně přihlašovat se můžete dvěma způsoby. Buď přes náš vlastní registrační systém nebo máte-li účet na sociální síti Facebook, pak povolením sdílení vašeho účtu s naším časopisem.

Přihlášení ke svému účtu najdete vždy v pravém sloupci, který se zobrazuje na všech stránkách časopisu. Pakliže nemáte vypnutou službu Cookies, měl by si váš počítač přihlášení pamatovat, a tudíž byste se už nemuseli opakovaně přihlašovat.

Příjemné počtení!

Váš SALON

Maximální velikost souboru fotografie je 500 kB.
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR
 1. Slušné chování
  Texty svých příspěvků piště vždy slušně, bez urážlivých názorů, útoků na jiné uživatele i kohokoliv jiného. Nebude tolerován žádný projev rasismu a xenofobního chování.
 2. Zakládání účtů
  Je zakázáno zakládat více účtů jedním uživatelem. Tato podmínka platí zejména kvůli horší orientaci a možnosti zneužití ve svůj prospěch.
 3. Reklamy v komentářích
  1. V komentářích se nesmí objevovat komerční reklamy. Prostor pro komentáře slouží jako zdroj výměny informací mezi čtenáři, případně společně s redakcí. Chcete-li v našem magazínu propagovat svoji firmu, napište nám buď na naši emailovou adresu inzerce@salon.cz nebo se podívejte do naší sekce Inzerce.
  2. Veškeré aktivity spojené s obchodováním musí souviset s módou a být nekomerční. Jiné nebudou tolerovány a budou smazány.
 4. Spamy v komentářích
  1. Prostor pro komentáře není určen ke stahování či šíření pirátského či jiného softwaru nebo dat.
  2. Není povoleno vkládat odkazy na stránky, které nesouvisejí s tématem, ani cokoliv jiného co by se dalo hodnotit jako spam.
 5. Přání a stížnosti
  1. Budeme rádi za jakýkoliv nápad, který nám pomůže náš časopis vylepšit. Pokud se nám bude líbít stejně jako vám, není problém ho realizovat.
  2. Stejně postupujte i v případě, že se vám něco v našem časopise nebude líbit. Budeme se snažit vám vyhovět a daný problém vyřešit.

Závěrem nezbývá než popřát módě zdar! Doufáme, že vám SALON poskytne to, co jste hledali a nabídne mnoho nové inspirace.

Váš SALON