Red Poppy Stories: Méně je někdy více

hlavní obrázek

Slovenská blogerka Zuzka vytváří svůj blog s názvem Red Poppy Stories relativně čerstvě, a to teprve rok.

Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories
 

Před jeho založením módní blogy jen sledovala a tajně snila o tom, že i ona bude mít jednou taky takový.

K módě má velmi blízký vztah. I přesto, že je velmi mladinká, stihla si již vyzkoušet snad všechny módní styly, od bohémského a lá hippies po pestrobarevný skate. Svůj vlastní styl však stále ještě hledá. "Neumím můj styl přesně charakterizovat. Nosím prostě to, co se mi líbí a v čem se cítím dobře." Navíc jak sama dodává, upřednostňuje raději kvantitu před kvalitou. "Nejsem ten typ, který má ve skříni jen pár kvalitních kousků a ty obměňuje. Velmi ráda oblečení kombinuji a kdybych si nakoupila jen drahé kousky, neměla bych takové možnosti."

Možná i právě proto chodí nejraději a také nejčastěji nakupovat do second handů"Minimálně polovina mého šatníku je ze second handu. V nich se překvapivě dostanu ke značkám, o kterých bych mohla jen snít. Jednou jsem v nich našla dokonce sako od Marca Jacobse", vypráví nadšeně. "Mám pár favoritů, ve kterých dokážu být i hodiny a skoro pokaždé si z nich něco odnesu." 

Zbytek šatníku doplňuje modely z běžně dostupných značek jako je Zara, H&M nebo v F&F.  Ve městě, kde bydlí, je prý i skvělý sekáč s norským oblečením, tudíž má plno oblečení od značek GinaTricotCubus a BIK BOK. Velmi ráda nakupuje ale i na ASOSu.

Zatímco většina lidí má nejraději jaro a léto, Zuzky nejoblíbenějším ročním obdobím je právě podzim."Miluji ty krásné, teplé barvy a také to, že není ani zima ani teplo. Navíc já jsem nejspokojenější v šatech, saku a punčoškách, což je na podzim naprosto ideální model." Z barevné škály má nejraději šedou, respektive všechny její odstíny, dále pak starorůžovou, červenou, modrou a hnědou. 

Inspiraci čerpá v časopisech a na různých blozích. Zbožňuje blog Sartorialist, na kterém nachází skvělé vychytávky z ulice. V módě ji ze všeho nejvíce baví boty, kabelky a šaty. Původních 40 kabelek postupem času zredukovala na 6 oblíbených. Za totální módní tip, který oživí i ten nejnudnější outfit, považuje právě výraznou kabelku.

Na závěr nemůžeme ani opomenout, že si sama vyrábí DIY věci. Podle jejích slov spíše než vyrábí, předělává. Pochopitelně, že se dostalo už i na pár kabelek.

Více se o Zuzce dočtete na jejím blogu www.redpoppystories.com

Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories Red Poppy Stories
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR