Pyrus: Maxi-minimalismus

hlavní obrázek

Máte radši vintage nebo modernu? Nebo vás baví obojí? Zajímavou kombinací retro-prvků a současných střihů je značka Pyrus.

dámské černé paleto a úzké kalhoty Pyrus dámské černé paleto a úzké kalhoty Pyrus dámská hnědá blůzka a černé šortky Pyrus dámská hnědá blůzka a černé šortky Pyrus
 

Tento londýnský label funguje od roku 2005 a jeho zakladatelé - designérské manželské duo Lorraine a Ash Johnsonovi - se věnují tvorbě dámské společenské módy s trochu luxusnějším nádechem. Pyrus tedy nabízí kvalitně zpracované a zajímavé oblečení za ceny, které nejsou příliš přemrštěné (jako je tomu v případě některých přepychových značek) a které si mohou dovolit i obyčejné milovnice neotřelé módy.

Důvtip se skrývá hlavně ve střihovém zpracování, které je moderní a nápadité. Modely jsou tvarem spíše minimalistické, zato často maximalistické velikostí.  V kolekcích najdete uvolněné halenky, topy s prodlouženými délkami, nebo třeba tzv. „maxi šaty“, které značku poměrně proslavily. Navíc jsou často doplněny nejrůznějšími vintage technikami zpracování, jako je zdobení a výšivky.

Přestože se Pyrus většinou nebojí odvážných a exotických barev, kolekce pro zimu 2011 se nese spíš v duchu střízlivějších odstínů. Výjimku tvoří výrazná červená a ostře fialová. Všechno oblečení je příjemně volné a zaručí vám nejen styl, ale i komfort a pohodlí.

Více info na: www.pyrus-london.com

dámský dlouhý fialový svetr, bílá halenka a úzké černé kalhoty Pyrus dámský dlouhý fialový svetr, bílá halenka a úzké černé kalhoty Pyrus Pyrus Pyrus fialová halenka s ozdobným lemem Pyrus fialová halenka s ozdobným lemem Pyrus stříbrno-šedý kabátek s květy a černé úzké kalhoty se sníženým sedem Pyrus stříbrno-šedý kabátek s květy a černé úzké kalhoty se sníženým sedem Pyrus dámské šedivé volné triko Pyrus dámské šedivé volné triko Pyrus dámské tmavě modré šaty s nabíranou sukničkou Pyrus dámské tmavě modré šaty s nabíranou sukničkou Pyrus dámské červené večerní šaty Pyrus dámské červené večerní šaty Pyrus modrá halenka s nabíranými rukávy a černé kalhoty Pyrus modrá halenka s nabíranými rukávy a černé kalhoty Pyrus dámské černé sako a bílo-šedé šaty se vzorem Pyrus dámské černé sako a bílo-šedé šaty se vzorem Pyrus dámské fialové šaty s nabíranými rukávy Pyrus dámské fialové šaty s nabíranými rukávy Pyrus dámské černo-šedé šaty s květy Pyrus dámské černo-šedé šaty s květy Pyrus dámský černý svetřík a zlatá vestička Pyrus dámský černý svetřík a zlatá vestička Pyrus
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR