Puma podporuje mladé umělce

hlavní obrázek

Značka Puma pravidelně podporuje umělce z celého světa, oceňuje jejich kreativitu a dává jim možnost ukázat svůj talent celému světu v rámci konceptu Puma Creative.

Biker Jacket Biker Jacket Biker Shoes Biker Shoes
 

Jednou z takovýchto aktivit je podpora studentů oděvní školy Central Saint Martins v Londýně. Puma pro ně letos uspořádala už třetí ročník designérské soutěže nazvané Puma Bursary Award o nejlepší návrhy vybraného produktu.

Tento rok Puma společně s motocyklovou značkou Ducati zadala studentům úkol vytvořit bundu pro motorkáře (Biker Jacket). Z mnoha návrhů vzešli čtyři vítězové, kteří si rozdělili výhru v hodnotě 14 000 liber a jejich práce byla oficiálně představena na londýnském  módním veletrhu (London Fashion Week).

Nejúžasnější na celém projektu je, že odvážné a nekonvenční modely bund nezůstanou jen v archivu značky nebo v inventáři školy, ale dostanou se až k zákazníkům. Originální bundy se  budou od srpna letošního roku prodávat v obchodech Puma po celém světě.

Puma je jednou ze světových sportlifestylových společností, která navrhuje a vyvíjí obuv, oděvy a doplňky. Ve své činnosti se snaží pomáhat světu podporou míru, tvůrčího ducha a udržitelnosti podle metodologie SAFE. Ve svých rozhodnutích a jednání se řídí hodnotami spravedlnosti, poctivosti a pozitivního a tvůrčího myšlení. Produkty značky Puma spadají do kategorií, jako je fotbal, běh, motorsport, golf a yachting. Zároveň však spolupracuje i s uznávanými světovými návrháři, jako je Alexander McQueen, Yasuhiro Mihara nebo Sergio Rossi.

Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award Puma Bursary Award
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR