Průvodce pánskými leviskami

hlavní obrázek

I pánové si zaslouží dokonalé džíny, ať už trendy úzké, klasičtější rovné nebo volné a pohodlné. 

pánské džíny Levi's, střih 501 pánské džíny Levi's, střih 501 pánské džíny Levi's, střih 508 pánské džíny Levi's, střih 508 pánské džíny Levi's, střih 510 pánské džíny Levi's, střih 510
 

Proto Levi’s osvěžil některé ze svých nejpopulárnějších džínových střihů a vytvořil dokonale řemeslně vypracované a stylově originální kousky z kvalitního denimu. Zde je stručný průvodce: 

Nejkultovnější a nejrozšířenější džíny na světě – Levi’s 501 / střih ORIGINAL STRAIGHT – mají rovný střih a poklopec na knoflíky. Dokonce byly vyhlášeny za nejvíce sexy džíny. Jsou univerzální a nadčasové, a nejlépe se k nim hodí bílé tričko a kožená bunda, čímž se z vás stane nový James Dean, nebo je pro elegantnější a vytříbenější vzhled zkombinujte s propínacím svetrem.

Levi’s 508 / REGULAR TAPERED – se zužujícími se nohavicemi a prodlouženými zadními kapsami vypadají skvěle s ohrnutými nohavicemi. 

Levi’s 510 / SKINNY – konečně pořádně úzké džíny, pokud tedy dáváte přednost excentričtějšímu či punk-rockovému stylu. 

Levi’s 505 / REGULAR STRAIGHT – mají rovný střihu s poklopcem na zip a mírně zvýšeným pasem, můžete je nosit na mnoho způsobů. 

I další střihy – Levi’s 511 / Slim Fit, Levi’s 562 / Loose Tapered Fit a Levi’s 527 / Bootcut Fit – jsou k dostání v různých povrchových úpravách včetně ekologické vodu šetřící Levi’s Water<Less.

Teď už vám tedy nic nebrání v tom, najít si svůj střih! 

Více info na: www.levi.com

pánské džíny Levi's, střih 505 pánské džíny Levi's, střih 505 pánské džíny Levi's, střih 511 pánské džíny Levi's, střih 511 pánské džíny Levi's, střih 527 pánské džíny Levi's, střih 527 pánské džíny Levi's, střih 562 pánské džíny Levi's, střih 562
autor: Petr

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se