Propletená elegance

hlavní obrázek

Návrhářka Peachoo Datwani a designér Roy Krejberg založili svoji značku v roce 2004. I přesto, že jsou každý jiný a mají odlišné vnímání, v oblasti módy se skvěle doplňují.

 

Z Indie do Paříže

Temperamentní a veselá návrhářka Peachoo Datwani se narodila v Indii, od začátku 80. let však žije a pracuje v Paříži. Než si založila vlastní značku spolupracovala jak s některými francouzskými módními domy, tak i interiérovými designéry a architekty. 

Z Dánska do Paříže

Naopak pragmatický a více introvertní Roy Krejberg pochází z Dánska. Po studiu na dánské akademii módy a designu pracoval osm let pro japonskou značku Kenzo, v jejíž sekci Homme Kenzo působil dokonce i jako kreativní ředitel. 

Dva světy, jedna móda

I přesto, že jsou každý jiný, díky lásce k módě našli společnou řeč. Oba dva rádi kombinují, a to jak střihy, materiály, tak i různé módní styly dohromady. Navrhování oblečení se často přirovnává k architektuře. U Peachoo a Roye to však platí dvojnásob. Jejich oblečení je vytvořeno precizní souhrou tvarů s materiály za pomoci jak současných technologií, tak nenahraditelného ručního zpracování. 

dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámská bílá vestička a dlouhá sukně Peachoo + Krejberg dámská bílá vestička a dlouhá sukně Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámská bílá halenka a kalhoty Peachoo + Krejberg dámská bílá halenka a kalhoty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské bílé šaty Peachoo + Krejberg dámské černo-fialové šaty Peachoo + Krejberg dámské černo-fialové šaty Peachoo + Krejberg dámský černý top a kalhoty Peachoo + Krejberg dámský černý top a kalhoty Peachoo + Krejberg dámské černé šaty Peachoo + Krejberg dámské černé šaty Peachoo + Krejberg dámské černé šaty Peachoo + Krejberg dámské černé šaty Peachoo + Krejberg dámské černé šaty Peachoo + Krejberg dámské černé šaty Peachoo + Krejberg dámské černé šaty Peachoo + Krejberg dámské černé šaty Peachoo + Krejberg dámský proplétaný top Peachoo + Krejberg dámský proplétaný top Peachoo + Krejberg dámský černý kabátek a kalhoty Peachoo + Krejberg dámský černý kabátek a kalhoty Peachoo + Krejberg
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR