Pro odvážné školačky

hlavní obrázek

Internetový obchod CX London Boutique je v rozsahu nabízeného sortimentu trochu skromnější než jiné e-shopy, ale o to více jsou věci, které na jeho stránkách naleznete, originálnější.

černé tílko s mašlí černé tílko s mašlí tričko Faster Pussy Cat Kill Kill! tričko Faster Pussy Cat Kill Kill! dámské černé tričko s potiskem Mixed Tape dámské černé tričko s potiskem Mixed Tape dámské červené tričko s potiskem Neon Trill dámské červené tričko s potiskem Neon Trill
 

Móda převážně anglických malých značek shrnuta v jednom. Dobrý nápad, nemyslíte?!

Nebýt podobných internetových krámků, možná bychom ani nevěděli, že existuje například label Miss Minky, který si od roku 2004, kdy byl založen, stihl vydobýt své místo na slunci mezi respektovanými značkami zaměřenými na roztomilé sexy prádlo.

Nebo značka Mode Merr, která je spojena s návrhářkou Angelou Zampell. V modelech této návrhářky ožívá Amerika 50. let se všemi svými puntíky, zvýšenými pasy, sukněmi uzoučkými tak, že v nich uděláte sotva krůček, nebo naopak rock´n´rollovými sukněmi s nespočtem nadýchaných spodniček.

Máte-li ráda barevná punková trička v neotřelém provedení, v butiku CX London si přijdete na své.

Móda z butiku CX London je určena nejen ženám, které se nebojí na sebe upozornit rozverným sexy stylem s výraznými barvami, ale hlavně ženám, které se chtějí odlišit od trendů okupujících stránky všech módních magazínů.

Zboží z obchodu CX London vám bude doručeno během 5 - 7 pracovních dnů a za poštovné zaplatíte 130,- Kč při standardním způsobu doručení. Při expresním doručení zboží obdržíte do 1 - 3 pracovních dnů, ovšem za poštovní služby zaplatíte skoro 2000,- Kč navíc! Platit můžete s platebními kartami MasterCard, Visa a Visa Elektron.

Více info na: www.cxlondon.com

dámské bílé triko s potiskem Cramps dámské bílé triko s potiskem Cramps dámské černé triko s potiskem Fantastique dámské černé triko s potiskem Fantastique dámské černé triko s potiskem Yum dámské černé triko s potiskem Yum dámské černé lesklé legíny dámské černé lesklé legíny tričko Neon Trill tričko Neon Trill tričko Yum tričko Yum triko Mixed Tape triko Mixed Tape růžový leopardí svetr růžový leopardí svetr červený svetřík červený svetřík mikina Ziggy mikina Ziggy pruhované šaty pruhované šaty Viva La Difference Viva La Difference zlatá minisukně zlatá minisukně žluté matné legíny žluté matné legíny zelené lesklé legíny zelené lesklé legíny náušnice s poníkem náušnice s poníkem náušnice Mini discs náušnice Mini discs náramek s přívěšky náramek s přívěšky barevný pásek barevný pásek náramek Guitar náramek Guitar
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR