Nastává čas svetrů a šál

hlavní obrázek

Babí léto je asi definitivně pryč, ovšem to není důvod ke chmurám. Klidně ke svému obleku vytáhněte oblíbenou huňatou šálu, na kterou je v létě zkrátka horko.

 

O faktu, že Holanďané se módních experimantů nebojí, jsme se v naší street fashion přesvědčili již několikrát. Ale opakování je matka moudrosti. A tak se pojďme nechat inspirovat, co na sebe s přicházejícím sychravým počasím. Tentokrát půjde pro změnu o podněty ryze pánské.

Fešáci na fotografiích amsterdamského módního nadšence, který si říká FadTony, se proti chladu ozbrojili čepicemi, svetry, kabáty a šálami. Rozhodně tím však neztrácejí ani špetku svého šarmu a nepřízni počasí se nepoddávají. Proč taky. Konečně přichází čas vytáhnout ze skříní oblíbené svetry a hřejivé ušanky.

Fešáci na fotografiích Amsterdamského módního nadšence, co si říká FadTony, se proti chladu ozbrojili čepicemi, svetry, kabáty a šálami. Rozhodně tím však neztrácejí ze svého šarmu a nepřízni počasí se nepoddávaFešáci na fotografiích Amsterdamského módního nadšence, co si říká FadTony, se proti chladu ozbrojili čepicemi, svetry, kabáty a šálami. Rozhodně tím však neztrácejí ze svého šarmu a nepřízni počasí se nepoddávají.
blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony blog FadTony
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR