Bedwin: Přestaňte dávat smysl!

hlavní obrázek

Aneb Stop Making Sense jak je pojmenovaná podzimní kolekce japonské značky Bedwin & The Heartbreakers.

 

Designéři této značky se nechali inspirovat skvělým hudebním dokumentem americké kapely Talking Heads, která jej v roce 1984 vydala jako záznam svého koncertu, právě s tímto názvem. Dokument, ve kterém zaznívají hity jako Psycho Killer, Burning Down the House, Life During Wartime, se dočkal před rokem remastru a znovu vydání.

Charismatický zpěvák a leader kapely, David Byrne, se stal předobrazem již zmíněné pánské kolekce. Historie se opakuje a s ní i módní trendy. Při pohledu na fotografie se může zdát, že jde o fotografie pořízené právě ze začátku 80. let. Vlasy sčesané na patku, velké brýle, košile, úzké kravaty, velká saka, krátké kalhoty, látkové tenisky, to vše se již nosilo a opět nosí. 

Více info na: www.bedwintokyo.com

pánská černá košile a tvídové sako Bedwin & The Heartbreakers pánská černá košile a tvídové sako Bedwin & The Heartbreakers pánské bílé triko a černé kalhoty Bedwin & The Heartbreakers pánské bílé triko a černé kalhoty Bedwin & The Heartbreakers pánský kabát, košile se vzorem a šedé kalhoty s puky Bedwin & The Heartbreakers pánský kabát, košile se vzorem a šedé kalhoty s puky Bedwin & The Heartbreakers pánská bílá košile a kravata Bedwin & The Heartbreakers pánská bílá košile a kravata Bedwin & The Heartbreakers pánská kostkovaná košile, černá kravata a sako Bedwin & The Heartbreakers pánská kostkovaná košile, černá kravata a sako Bedwin & The Heartbreakers pánská bílá košile Bedwin & The Heartbreakers pánská bílá košile Bedwin & The Heartbreakers pánská košile a svetr na zapínání Bedwin & The Heartbreakers pánská košile a svetr na zapínání Bedwin & The Heartbreakers pánská košile, tvídové sako a kalhoty Bedwin & The Heartbreakers pánská košile, tvídové sako a kalhoty Bedwin & The Heartbreakers
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR