Obleky nejen pro právníky

hlavní obrázek

Další z letošních pánských kolekcí londýnského návrháře Paula Smithe je tentokrát určena všem mužům, kteří jsou nuceni nosit ve svých zaměstnáních obleky.

pánský hnědý oblek s motýlkem Paul Smith pánský hnědý oblek s motýlkem Paul Smith
 

I přesto, že typické modely Paula Smithe hýří pestrými barvami a vzory, v této kolekci myslel na všechny muže, kteří jsou neradi středem pozornosti a volí raději decentní barvy. A jako nikdy předtím, ani tentokrát nezklamal a dokázal, že skloubením správných tlumených barev obleku s jemnými vzory košil a kravat se dokáží vykouzlit obleky, které mají nejen eleganci, ale i šmrnc.

Více info na: www.paulsmith.co.uk

pánský tmavě šedý oblek s vestou Paul Smith pánský tmavě šedý oblek s vestou Paul Smith Paul Smith (Men) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Men) Jaro/Léto 09 pánský tmavě šedý oblek s vestou Paul Smith pánský tmavě šedý oblek s vestou Paul Smith pánské světle béžové sako Paul Smith pánské světle béžové sako Paul Smith pánský šedý oblek s vestou Paul Smith pánský šedý oblek s vestou Paul Smith pánský šedý oblek s motýlkem Paul Smith pánský šedý oblek s motýlkem Paul Smith pánský černý kabát Paul Smith pánský černý kabát Paul Smith
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR