Populární vintage móda

hlavní obrázek

Retro rozhodně není jen jakási podivná záliba v oblečení po babičce, ale velice oblíbený styl, jehož popularita stále roste.

 

Vintage móda je dnes zkrátka v kurzu a rozhodně se nejedná jen o nějaký rozmařilý vrtoch několika módních nadšenců, kteří se chtějí za každou cenu odlišovat. Retro oblečení si zamilovala a zároveň ho proslavila i velká řada známých hvězd a osobností.

Pokud si dnes chcete modely s nádechem dávno minulých časů a nostalgie pořídit do svého šatníku, nemusíte už naštěstí prohledávat zaprášené skříně po pratetě. Mnoho zajímavých kousků se dá sehnat poměrně jednoduše v obchodech či bazarech.

Tahle módní vlna je totiž čím dál populárnější, a to nejen u nás, ale i ve světě. O tom, jak dobře se dá vintage sehnat v New Yorku se můžete přesvědčit v našem videu a zároveň se třeba inspirovat pro vlastní nákupy.

Video

Jak se nakupuje vintage
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
Sergei O Reaguj ko -1 ok +1

Mohu poradit Boutique Vintage a The Tiem, které májí vynikající vášeň pro módu, se zaměřením na glamour a nadčasovou elegancí minulosti. Taky existuje internetový obchod www.vintage-clothes.cz

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR